Vyhledávání

Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

Dětské župany

Každé dítě se rádo zabalí do příjemně hebkého župánku s krásným a veselým vzorem. V nabídce naleznete jedinečné dívčí župany, a to například s kočkami, srdíčky nebo králíčky. Větší dívky si zase oblíbí elegantní puntíky či jednobarevné. Pro chlapce nabízíme stylové župany s výšivkou fotbalového míče nebo zvířátek. Pro vaše nejmenší jsou skvělou volbou župany s králičíma a medvědíma ušima. Materiál dětských županů je skutečně kvalitní. Využíváme bavlnu, která se hodí pro citlivou pokožku, dále pak jemnou viskózu a polyester, se kterým jsou župany maximálně huňaté.

Číst dále
Filtr
Velikost
Barva

Parametry

Velikost
Barva

Filtrovat můžete i více barev současně.

Typ materiálu

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Vzor

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Délka

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Kapuce
Zapínání
Typ rukávu

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Značka
Cena

759 - 1 049

39 produktů

Dívčí župany podle nejnovějších módních trendů

Všechny dívky jsou parádnice, a proto záleží na vzhledu županu. Na omak jemný materiál, ze kterého jsou dětské župany ušité, poznáte už na první pohled. Další kritérium při výběru je barva a vzor. Má vaše dcera či vnučka ráda jednoduché věci? Pak jí vyberte jednobarevný župan s kapucí. Líbí se jí všechny roztomile motivy zvířátek? Zvolte například župan s kočičkami, sovami nebo zajíčky. Některé dívčí župany nabízíme také ve větších velikostech pro dámy, takže se mohou dokonale sladit s jejich dcerami.

Chlapecké parádní župany

Kluci si zase rádi potrpí na pohodlí. To jim zajistí příjemný a huňatý materiál. Každý chlapec se snaží podobat tatínkovi, a proto nabízíme elegantní chlapecké župany, ve kterých si budou připadat dospělejší. Navíc se pomocí župánku mohou sladit s jejich tatínkem.

Ouška jsou velmi populární mezi dětskými župany

K malým dětem neodmyslitelně patří roztomilost a něžnost. Tu podpoří krásné dětské župánky s ušima. Vybírat můžete například králičí nebo medvědí uši, které jsou připevněné na kapuci. Díky ním budou vaše děti ještě roztomilejší.