Vyhledávání

Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

Těhotenské a mateřské prádlo - Wolbar

Těhotenské bříško už vám nezadržitelně roste, znatelně se rýsuje pod oblečením a vy se stále častěji přistihnete, že spíše než vzhled a módní trendy upřednostňujete pohodlí a domácí pohodu? Vyberte si ze široké nabídky našeho těhotenského oblečení a už nemusíte dělat kompromisy. Vybírat můžete těhotenské a kojicí pyžama, košilky a župany, které se vám budou hodit i do porodnice. Navíc nabízíme mateřské spodní prádlo, topy, tuniky, šaty nebo pohodlné legíny a těhotenské kalhoty.

Číst dále
Filtr
Velikost
Barva

Parametry

Velikost
Barva

Filtrovat můžete i více barev současně.

Typ materiálu

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Střih

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Vlastnost

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Balení
Značka
Cena

229 - 279

5 produktů

Spodní prádlo značky Wolbar

Značka Wolbar se zabývá výrobou kalhotek a tang již řadu let. Jejich základním požadavkem je nejvyšší jakost a pestrý výběr jednotlivých výrobků. Pečlivě si vybírají jen ty nejlepší dodavatele látek, krajek a výšivek. Věří, že důsledná kontrola každé fáze výroby a pravidelné školení pracovníků se vyplatí. Značka si získala evropskou klientelu díky svému originálnímu přístupu ke zpracování rozmanitých vzorů spodního prádla. Staví na neustálé inovaci a kreativitě.

Kompletní nabídka sortimentu Wolbar

Prádlo Elegant je předním prodejcem značky Wolbar na českém trhu. V našem sortimentu Wolbar naleznete: bokové kalhotky (kolekce Soft a Basic Mini), klasické kalhotky, nohavičkové kalhotky, kalhotky s vyšším pasem (kolekce Basic: Maxi, Midi, Short), tanga a zeštíhlující kalhotky v nepřeberném množství střihů a vzorů. Kalhotky a tanga jsou vyrobeny z elastických látek s příměsi elastanu, často s okrasnou krajkou, anebo ze stoprocentní bavlny v kombinaci s krajkou (kolekce Eco) nebo hladké (kolekce Tahoo) či s drobným obrázkem (kolekce Funny). Kalhotky i tanga jsou vyhotoveny v základních oblíbených barvách: bílá, černá a tělová.

Bezešvé kalhotky a tanga Wolbar

Kromě oči přecházející nabídky krajkových kalhotek, které jsou líbivé už samy o sobě, se značka Wolbar zaměřuje i na jejich funkčnost. Proto také zařadila do své kolekce kalhotky s tzv. laser cut (bezešvé varianty). Jsou vyhledávaným, populárním spodním prádlem pro svou maskovací schopnost. Pod oblečením jsou téměř neviditelné a k pokožce maximálně příjemné. Jedná se například o modely: Elia, Eco-em a Nina.

Stahovací a modelující kalhotky Wolbar

Úchvatné modely stahujících kalhotek máme k dispozici v nesčetných variantách. Modelující kalhotky (tzv. body shape) zeštíhlují figuru, zplošťují oblast břicha, tvarují boky a zpevňují hýždě, jsou prodyšné a neviditelné pod oblečením. V oblasti pasu jsou z rubové strany fixovány silikonovými pásky pro lepší pocit při nošení. Pro lepší představu, jak dané stahovací prádlo vypadá, jsme pro vás připravili také videa.

Unikátní tanga Wolbar

Luxusní tanga jsou vyráběny ve dvou variantách: klasická tanga s pásky kopírující boky nebo brazilky (šortky-tanga) odhalující spodní zadní část, ale se zdobením v horní zadní linii, s širší klínovou částí a zdůrazňující boky. Mezi oblíbené brazilky patří Gigua nebo Karioka.