Vyhledávání

Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

Wanmar

26 produktů

Firma Wanmar - pánské a dámské župany

Firma Wanmar, založená v roce 1993, se úzce zaměřuje na výrobu dámských a pánských županů. Specializuje se na pestrou nabídku barevných županů s módními vzory i různorodými detaily. Firma se zavazuje pravidelně produkovat nové kolekce zboží, které budou odpovídat současným trendům. V nabídce Wanmar naleznete také nadměrné župany, a to až do velikosti 4XL. Klíčovým mottem Wanmar je spojit vysokou kvalitu zboží i příznivé ceny při užití nejnovějších technologií při jejich výrobě.

Kvalitní župany Wanmar pro dámy i pány

Kolekce značky Wanmar nás zaujala na první dotek (i pohled), a tudíž jsme neváhali ani při jejich zařazení do naší nabídky. Župany se vyznačují kvalitním zpracováním, unikátním výběrem materiálu, a to z hřejivého thermofleecu, fleecu, hladkého bavlněného úpletu nebo veluru. Jsou lehké a samozřejmě rychleschnoucí. Župany budou ideálním společníkem po koupeli nebo sprchování, relaxaci, masáži nebo saunování. Sortiment je opatřený vkusnými kapsami a páskem, firma však vyrábí také župany se zipem. Zvolit je možno mezi župany s kapucí nebo límcem a ze dvou různých délek.

Originální design županů Wanmar

Župany vás nadchnou svým originálním důrazem na detail a svou růzností provedení. Dámské župany Wanmar jsou symbolem krásných barevných odstínů županů, od meruňkově oranžové, přes tyrkysovou modrou, pastelově zelenou, až po korálově červenou. Vzory jsou koncipovány v současnosti velmi módních pruzích a puntících. Luxusní pánské župany Wanmar se vyrábí ve střízlivých tmavých odstínech, od zelené, modré, až po černou. Působí ležérním a zároveň elegantním dojmem.