Vyhledávání

Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

Vánoční pyžama a župany

S první adventní nedělí to všechno začíná! Do Vánoc se odpočítávají dny a vy v duchu panikaříte, protože musíte nakoupit dárky, udělat vánoční výzdobu, uklidit, napéct, zase nakoupit, uvařit a zase uklidit… Uff, když už Vám z toho vánočního blázince jde hlava kolem, je nejlepší svalit se na gauč, dát si něco dobrého a v pohodlném domácím oblečení si odpočinout. 

Číst dále
41 produktů

A když se Vám bude zdát, že máte kolem sebe málo té vánoční atmosféry, zkuste lenošit v pyžamu s vánočními motivy. Budete překvapeni, kolik sváteční nálady udělá zimní pyžamo se sobem nebo vánoční župan s výšivkou vloček. Kouzelná vánoční pyžama i župany navíc máme ve všech velikostech a pro celou Vaši rodinu.

Takže kdyby Vás náhodou hlodalo svědomí, pamatujte, že o Vánocích je důležitější klid a pohoda než úklid. Vánoční pohoda se totiž měří tím, kolik dní o svátcích strávíte sledováním pohádek v pyžamu a županu. Což je podloženo i dlouholetým zkoumáním vědců, kteří vánoční pohodu dokonce vypočítávají jednoduchým vzorcem. (Py + Žu) * (De + Po) = VP