Vyhledávání

Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

Under Armour

2 produkty

Za americkou značkou UNDER ARMOUR® stojí mnohé známé tváře

Firma se zaměřuje na výrobu sportovního vybavení - obuvi a oblečení. Nachází se v Baltimore, ale její kanceláře jsou rozprostřeny po celém světě. V roce 1996 ji založil Kevin Plank, kdy také přišel s prototypem trička ze syntetického materiálu. V průběhu času zdokonalil technologii výroby z mikrovlákna tak, aby došlo k odvádění vlhkosti od pokožky směrem ven. Mezi konkurenty firmy patří přední světoznámé značky. Tváří řady bot UA se stal světoznámý atlet NBA Stephen Curry. Značka je známá také pro partnerství s golfistou PGA Jordanem Spiethem.

Technologie HeatGear® vás udrží v suchu

Díky speciálně upravené tkanině bude vaše pokožka vždy v suchu, chladu a budete se díky tomu cítit svěže a lehce. To zajistí technologie HeatGear®, pomocí které je vyrobena i většina výrobků z našeho e-shopu - capri legíny, dlouhé legíny i sportovní podprsenky. Materiály vytvořené pomocí této technologie jsou určeny do teplot přesahujících 20°C, a proto jsou maximálně prodyšné a skvěle odvádí pot od těla. 

Ke specifickému střihu značky patří Compression

Kompresní oblečení je garancí unikátního komfortu, kdy se sportovec cítí svěže a lehce.  Oblečení je určeno pro volnočasové aktivity, ale i pro ty, které probíhají v plné zátěži. Kompresní střih zajišťuje:

  •  zvyšování síly a výdrž
  • snížení vibrace svalů a jejich brzkou únavu
  • zlepšení vnímání pozice těla v prostoru
  • lepší oběhový systém a tím i dobře prokrvené svaly a jejich rychlejší regeneraci