Vyhledávání

Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

Těhotenské šaty a mateřské šaty

Ani během svého těhotenství se nemusíte vzdávat oblíbeného stylu v oblékání. Těhotenské šaty jsou skladné a šetří váš čas při oblékání. Navíc ušetříte tím, že nemusíte nakupovat dvě položky (kalhoty a triko pro těhotné).  

Číst dále
Filtr
Velikost
Barva

Parametry

Velikost
Barva

Filtrovat můžete i více barev současně.

Typ materiálu

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Zapínání
Výstřih

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Balení
Typ rukávu

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Vzor

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Značka
Cena

589 - 1 199

26 produktů

Využijte naší výhodné nabídky těhotenských šatů pro každodenní nošení, ale i na slavnostní příležitosti. K dispozici jsou jednobarevné šaty i šaty se vzorem. Naše cenově výhodná nabídka těhotenské módy čeká jen na vás.

Těhotenské šaty PeeKaBoo

Na značku PeeKaBoo se můžete spolehnout. Šaty vytváří s ohledem na detaily. Výběr je pestrý, hýří barvami, má nápad a šmrnc. Zvolené tkaniny jsou velice příjemné k citlivé pokožce ženy v těhotenství. 

Další nabídka módy pro těhotné

Využijte naší nabídku oděvů a prádla pro těhotné a nebudete litovat. Jen u nás naleznete cenově výhodnou nabídku tohoto zboží, které je vyrobeno v nejvyšší možné kvalitě. Pro váš chytrý nákup se budou skvěle produkty určené jak pro období těhotenství, tak i pro čas kojení. Mezi nejoblíbenější kousky patří těhotenské a kojicí noční košile a pyžama. Pro velký zájem nyní do nabídky zařazujeme také další těhotenské spodní prádlo, těhotenské tuniky, topy, legíny a kalhoty a v neposlední řadě také šaty.