Vyhledávání

Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

Těhotenské legíny a kalhoty

Všechny chceme být za každých okolností atraktivní. Jinak tomu není ani v období čekání na miminko.  Neměňte svůj styl ani v období těhotenství a pořiďte si pohodlné legíny, které se jednoduše přizpůsobí vašemu rostoucímu bříšku. 

Číst dále
Filtr
Velikost
Barva

Parametry

Velikost
Barva

Filtrovat můžete i více barev současně.

Typ materiálu

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Vzor

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Zapínání
Balení
Značka
Cena

259 - 1 549

17 produktů

Zahoďte objemné kalhoty, či nepraktické škrtící kalhoty a myslete na sebe, protože si to zasloužíte. Pohodlí oceníte vy i Váš drobeček.

Těhotenské legíny

Sehnat kvalitní těhotenské legíny podle vlastních představ je mnohdy oříšek. Připravili jsme proto široký výběr střihů a typů těhotenských legín pro vaši spokojenost. Některé modely využijete také po porodu. Spolehnout se můžete na kvalitní zpracování střihu s ohledem na citlivou pokožku nastávající maminky.

Dokonalý outfit nastávající maminky

K těhotenským legínám si můžete z naší nabídky samozřejmě pořídit další kvalitní těhotenské zboží. K dispozici jsou těhotenské topy, tílka, tuniky, či mikiny s důmyslně řešenými otvory pro usnadnění nakojení vašeho děťátka, ale i oblíbené těhotenské a mateřské noční košile, kojící pyžama, či kojící podprsenky a mateřské kalhotky. Nakupte si vše na jednom místě a vyzkoušejte top produkty z naší nabídky.