Vyhledávání

Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

Těhotenské a mateřské spodní prádlo

Není třeba zdůrazňovat, jak moc se Vaše postava i potřeby během těhotenství a kojení proměňují. Tomuto období plnému změn se musí přizpůsobit Váš šatník tak, abyste Vy i Vaše děťátko měli co největší pohodlí, ale zároveň abyste se cítila být stále krásná a sama sebou. O kojicích podprsenkách se můžete dozvědět více v naší Poradně.

Číst dále
Filtr
Velikost
Barva

Parametry

Velikost
Barva

Filtrovat můžete i více barev současně.

Typ materiálu

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Vzor

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Zapínání
Balení
Značka
Cena

129 - 699

24 produktů

 V kategorii těhotenské spodní prádlo najdete spoustu skvělých pomocníků, díky nimž se nebudete muset starat o bolestivě zařezané lemy hyzdící Vaši zaoblující se postavu ani se obávat nepohodlí při kojení mimo domov. K základní výbavě nastávajících maminek patří zejména těhotenské kalhotky a kojicí podprsenky.

Těhotenské spodní prádlo – pomoc pro každý den

Výběr vhodného spodního prádla je v průběhu těhotenství obzvláště důležitý a neměli byste jej podcenit. Samozřejmě totiž nejde jen o vzhled, zářezy deformující postavu a nepěkné otlaky, ale také o zdraví Vás i miminka. V těhotenství můžete trpět nepříjemnými nevolnostmi, problémy s dýcháním, bolestmi břicha nebo gynekologickými obtížemi. Vhodně zvolené těhotenské spodní prádlo, které nikde netlačí, je prodyšné a pečlivě ušité z kvalitních materiálů, Vám pomůže problémy zmírnit a cítit se pohodlně.

Těhotenské kalhotky

V naší nabídce naleznete kvalitní těhotenské kalhotky se sníženým sedem, které se skvěle přizpůsobí rostoucímu bříšku a zajistí Vám pohodlí každičký den.

Kojicí podprsenky

Kojicí podprsenku si ideálně pořiďte již ke konci těhotenství, bude pohodlnější než klasické podprsenky s kosticemi a výztužemi, a poslouží Vám tak několik měsíců. Kojicí podprsenky jsou pro čerstvé maminky naprostou nezbytností a využijete je hned během prvních dní v porodnici. Díky odepínacím košíčkům Vám umožní nakojit miminko rychle a pohodlně nejen doma, ale i na cestách nebo na veřejnosti.