Vyhledávání

Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

Potřebujete poradit? +420 731 033 038

Doprava zdarma

při nákupu nad 500 Kč

Akční zboží

slevy až 40%

Výměna zdarma

do 30 dnů

Věrnostní slevy

pro registrované zákazníky

Sportovní podprsenky

Cesta k dokonalé postavě je často dlouhá a vyžaduje velkou sebedisciplínu a kázeň. Tuto touhu po dokonalosti Vám může zpříjemnit či zproblematizovat nevhodně zvolené spodní prádlo, zejména podprsenka. 

Číst dále
Filtr
Velikost
Barva

Parametry

Velikost
Barva

Filtrovat můžete i více barev současně.

Typ materiálu

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Vzor

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Vlastnost

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Ramínka
Zapínání
Značka
Cena

149 - 779

17 produktů

Každá žena, která již kvalitní sportovní podprsenku vyzkoušela, může potvrdit její nesporné kvality - pružnost, dobrý odvod potu, fixace a stabilizace poprsí a dlouhá životnost. V neposlední řadě se jedná o módní doplněk, a kdo by nechtěl (zejména u skupinových sportů) vypadat dobře.

K jakému účelu byla sportovní podprsenka vyvinuta

Sportovní podprsenka byla vytvořená návrháři s důrazem na sebemenší detail tak, aby veškeré sportovní aktivity nemusely být pro nikoho (ani ženu s vyvinutým poprsím) stresový zážitek. Inspirací k výrobě sportovních podprsenek se stává vrcholový sport, kde se takovýto typ spodního prádlo objevuje veskrze poprvé. V průběhu času se sportovní podprsenky mohly dostat ke každé ženě provozující sport, ať už indoor či outdoor. Sportovní podprsenka je nepostradatelným pomocníkem v celé řadě sportů - oceníte ji při běhu, fitness aktivitách, józe ale i ve welness či spa centrech. Některé ženy si ji natolik oblíbily, že na ní nedají dopustit ani při běžných všedních aktivitách nebo je jejich dobrou společnicí v letních obdobích největšího horka. Ke sportovní podprsence můžete zvolit také další dámské spodní prádlo vhodné pro sport: kalhotky, anebo tanga. Pro veškeré sportovní aktivity bylo vytvořeno například spodní prádlo Brubeck.

Jak správně vybrat sportovní podprsenku

Sportovní podprsenku můžete volit s ohledem na svrchní oděv - výběr barev či typ ramínek přizpůsobíte svému oděvu a vykouzlíte své jedinečné sportovní image. V případě plného dekoltu je lepší zvolit podprsenku se širokými ramínky či dvojitým přešitím. Někomu vyhovuje bezešvá sportovní podprsenka, jiný dává přednost jednoduchému přešití s ozdobnými švy. Sportovní podprsenku můžete nalézt také pod slovíčkem top. Výběr už teď zůstává jen na Vás.