Vyhledávání

Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

Potřebujete poradit? +420 731 033 038

Doprava zdarma

při nákupu nad 500 Kč

Akční zboží

slevy až 40%

Výměna zdarma

do 30 dnů

Věrnostní slevy

pro registrované zákazníky

Podvazky a doplňky spodního prádla

Podvazky jsou stále oblíbeným a především praktickým druhem spodního prádla, které dnes díky celé řadě inovativních provedení využívá mnoho žen a dívek. Přednostní využití najdou podvazky především jako doplněk pod svatební šaty.

Číst dále
Filtr
Velikost
Barva

Parametry

Velikost
Barva

Filtrovat můžete i více barev současně.

Značka
Cena

129 - 237

6 produktů

 V naší nabídce doporučujeme kvalitní podvazky a další sortiment jako silikonové vycpávky do podprsenky, anebo silikonovou podprsenku.

Elegantní podvazky v moderním provedení

Doby, kdy byly k dostání pouze jednotvárné podvazky, již dávno pominuly. Dnešní podvazky se drží nejnovějších módních trendů a přesně takové podvazky najdete i u nás, v této kategorii. Každá žena tak od nás může získat velmi elegantní podvazky v tom nejmodernějším provedení.

Vybrat si tak můžete ze široké nabídky podvazků ve velmi luxusním provedení s krajkami a dalším zdobením. Využití pro naše podvazky najdou také nastávající nevěsty, které tak mohou podtrhnout svou eleganci ve svůj nejkrásnější den.

Luxusní podvazky předních evropských značek

Vaše pohodlí a elegance jsou pro nás velmi důležité. Proto jsme do naší nabídky internetového obchodu pradlo-elegant.cz zařadili pouze podvazky té nejvyšší kvality a nejmodernějších luxusních provedení. To vám zajišťují přední evropské značky jako je Wolbar nebo Julimex, jejichž podvazky u nás můžete pořídit navíc za velmi příjemné ceny.

Podvazky těchto značek jsou nejen velmi kvalitní a pohodlné, ale patří u žen mezi nejoblíbenější podvazky, které lze na našem trhu získat. Dopřejte si i vy opravdový luxus za dobrou cenu a pořiďte si naše luxusní podvazky stejně jako řada žen před Vámi.

Další doplňky

Do nabídky jsme zařadili praktické silikonové vycpávky a také silikonovou podprsenku.