Vyhledávání

Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

Potřebujete poradit? +420 731 033 038

Doprava zdarma

při nákupu nad 500 Kč

Akční zboží

slevy až 40%

Výměna zdarma

do 30 dnů

Věrnostní slevy

pro registrované zákazníky

Podvazkové pásy

Podvazkové pásy jsou u mnoha žen a dívek oblíbeným druhem spodního prádla, pomocí kterého dávají velmi elegantním způsobem najevo svou rafinovanou ženskost. 

Číst dále
Filtr
Velikost
Barva

Parametry

Velikost
Barva

Filtrovat můžete i více barev současně.

Typ materiálu

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Vzor

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Vlastnost

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Zapínání
Značka
Cena

199 - 439

16 produktů

Najdou skvělé využití nejen u žen, které chtějí vypadat svůdně, ale především Vám podvazkové pásy poslouží také jako velmi praktický doplněk spodního prádla, nebo jako komplet s podprsenkou, kalhotkami či tangy a také jako praktická pomůcka při držení punčoch. V naší nabídce nabízíme podvazkové pásy ve velmi moderních barvách a střizích s různými doplňky.

Podvazkové pásy v moderních barvách

S podvazkovými pásy, které najdete v naší široké nabídce, bude každá žena či dívka opravdu šik za jakékoli situace. Stačí Vám vybrat si jen podvazkové pásy z celé řady moderních barev a střihů s našimi elegantními motivy.

Na své si zde přijde každá žena a dívka, která chce působit elegantním a svůdným dojmem v průběhu celého dne. Nabízené podvazkové pásy skvěle využijí také nevěsty, které zde najdou velmi pohodlné a kvalitní bílé krajkované podvazkové pásy.

O špičkovou kvalitu podvazkových pásů se starají prestižní evropské značky

Pokud si vybíráte podvazkový pás, neměly byste hledět pouze na jeho vzhled a pořizovací cenu, ale také na kvalitu podvazkových pásů a jejich pohodlnost. Jen u nás si můžete pořídit velmi kvalitní podvazkové pásy té nejvyšší kvality, kterou pro vás zajišťují oblíbené a prestižní evropské značky.

Snadno tak u nás pořídíte podvazkové pásy, které jsou zárukou maximální kvality, komfortu a elegance.

Praktické podvazkové pásy za dobré ceny

Podvazkové pásy, které najdete v naší široké nabídce spodního prádla v mnoha moderních barvách a střizích, můžete využít hned několika praktickými způsoby. Skvělé uplatnění najdou naše podvazkové pásy jako komplet s podprsenkou, kalhotkami a tangy při držení punčoch. Veškeré nabízené podvazkové pásy jsou navíc k dostání za dobré ceny, které jinde nenajdete.