Vyhledávání

Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

Potřebujete poradit? +420 731 033 038

Doprava zdarma

při nákupu nad 500 Kč

Akční zboží

slevy až 40%

Výměna zdarma

do 30 dnů

Věrnostní slevy

pro registrované zákazníky

Nohavičkové kalhotky a francouzského střihu

Díky pohodlnému a velmi elegantnímu provedení se staly nohavičkové kalhotky velmi populárním druhem spodního prádla, které nechybí v šatníku snad žádné dívky či ženy.

Číst dále
Filtr
Velikost
Barva

Parametry

Velikost
Barva

Filtrovat můžete i více barev současně.

Typ materiálu

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Vzor

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Střih

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Vlastnost

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Značka
Cena

89 - 399

46 produktů

 K dostání jsou nohavičkové kalhotky v mnoha střizích od sportovního až po romantické s krajkami. Tento druh kalhotek zdůrazňuje ženské boky a přitahuje tak zvědavé pohledy mužů, kteří také často pořizují svým partnerkám a manželkám nohavičkové kalhotky jako velmi praktický a elegantní dárek.

Nohavičkové kalhotky

Jestliže milujete tento druh spodního prádla, určitě si u nás vyberete. Pečlivě jsme uspořádali  několik desítek nohavičkových kalhotek určených pro dámy, a to v různých střizích a od prestižních výrobců. K dispozici jsou tak kalhotky s nohavičkou v různých délkách a z různého materiálu, a tedy vhodné pro rozmanité příležitosti. Nohavičkové kalhotky se mohou stát také skvělým dárkem.

Sportovní dámské boxerky i elegantní dámské boxerky

Nohavičkové kalhotky (nebo také dámské boxerky) se mohou rozdělit do dvou kategorií podle druhu užití. Na sport se budou hodit hladké, bavlněné dámské boxerky s elastanem, které bývají v klasických černých, bílých a tělových barvách. Pro každodenní příležitost jsou vhodné krajkové elegantní modely a kalhotky se zdobením vyhotovené z různého materiálu.

Krajkové dámské prádlo - skvělý dárek pro všechny nevyléčitelné romantičky

Zapřísáhlé romantičky si mohou směle nakoupit. Naše nabídka elegantních dámských kalhotek s nohavičkou je opravdu široká a lákavá. Navíc Vás může potěšit jejich příznivá cena.

Francouzské kalhotky

Do zvláštní kategorie nohavičkových kalhotek patří francouzské kalhotky. Jedná se o kalhotky bokové, ale i vyššího střihu, které mají jedno společné: velice krátkou (téměř nevykrojenou) nohavičku. Oproti typickým boxerkám jsou v zadní části vykrojené většinou jako klasické kalhotky. Oblíbily si je ženy po celém světě.  Název vznikl podle země, ve které se často využívaly - Francouzsky si je totiž oblíbily jako spodní prádlo pod lehké šaty. Kalhotky francouzského střihu jsou mimořádně pohodlné a upoutávají pozornost na boky.