Vyhledávání

Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

Potřebujete poradit? +420 731 033 038

Doprava zdarma

při nákupu nad 500 Kč

Akční zboží

slevy až 40%

Výměna zdarma

do 30 dnů

Věrnostní slevy

pro registrované zákazníky

Body

Celá řada žen nedá na body prádlo dopustit. Body prádlo vždy dokáže navodit dojem upravenosti a elegance, zformuje postavu a dokonale drží na místě. Každá žena může s body upozornit na své přirozeně krásné ženské křivky. 

Číst dále
Filtr
Velikost
Barva

Parametry

Velikost
Barva

Filtrovat můžete i více barev současně.

Typ materiálu

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Vzor

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Vlastnost

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Zapínání
Značka
Cena

159 - 749

5 produktů

Díky tomuto je body prádlo velmi oblíbené a najdeme jej téměř v každém šatníku. I vy můžete zaujmout v něžně krajkovém či hladkém body z naší široké kolekce. Naše body naleznete v mnoha elegantních provedeních a variacích.

Krajkové body prádlo

Celou řadu let patří body prádlo s krajkami na významné místo v sortimentu spodního prádla a těší se velké popularitě u žen i dívek všech typů postavy. Krajkové body prádlo je nejvíce využívané při vyjímečných okamžicích, kdy chcete vypadat elegantně a podtrhnout svou krásu.

To vám pohodlně umožní krajkové body prádlo z naší široké nabídky, které u nás můžete pořídit ve velmi luxusních provedeních, z kvalitních materiálů a se zajištěním maximálního pohodlí. O čemž se sami můžete přesvědčit, pokud si naše body pořídíte.

Pohodlné hladké body

Pro ženy a dívky, které se chtějí cítit maximálně pohodlně a zvýraznit svou přirozenou ženskou krásu, jsme do naší nabídky e-shopu pradlo-elegant.cz zařadili velmi pohodlné hladké body v celé řadě elegantních provedení.

S našimi hladkými body se bude cítit opravdu perfektně a pohodlně za jakékoli situace každá žena či dívka. Nejčastěji se body využívají v kombinaci s obeputými kalhotami nebo sukní, díky čemuž vynikne body a umožní dokonalé zvýraznění smyslných křivek.

Luxusní body pro dokonalé ženské křivky

Veškeré nabízené body prádlo drží krok s poslední módou a je k dostání ve velmi elegantních provedeních s nádechem opravdového luxusu. Stačí si jen zvolit variantu body, která vám nejvíce vyhovuje. Ať již upřednostňujete krajkové body, nebo jeho hladké provedení, máte jistotu, že se vždy budete v našem body cítit maximálně pohodlně a vypadat perfektně za jakékoli situace.