Vyhledávání

Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

Sensis

56 produktů

O sortimentu Sensis

Produkty značky Sensis vynikají na první pohled mladistvým designem - sortiment má svoji tvář a myšlenku, která je vždy poplatná obměňující se limitované edici. Nechce provokovat pestrými vzory, nebo výstřelkami ve střihu, ale dbá na jemné detaily a strohou barevnost. Přiklání se k materiálu vytvořeného ze 100% bavlny. Výrobce Sensis se může pyšnit tím, že látky nedováží, ale stal se jejich osobním producentem. Svým kreativním přístupem si značka Sensis získala množství zákaznic. Produkuje bavlněná pyžama, košilky, župany a plavky.

Košilky, pyžama a župany Sensis

I my jsme dali důvěru značce Sensis a do naší nabídky jsme zařadili pestrou kolekci nočního prádla: dámská pyžama, dámské noční košilky a bavlněné župany. Každý model je svým způsobem originál, podtrhuje styl a preferenci jejich nositelky. Pyžama a košilky s obrázkem jsou velice vyhledávaným zbožím zejména mladými dívkami a ženami. K županům jsou k dispozici košilky nebo pyžama vhodná jako komplet. Veškeré modely jsou vyrobeny z velice kvalitní stoprocentní bavlny.

Plavky Sensis

Řadu vámi oblíbených dvoudílných plavek dolaďuje kolekce plavek Sensis. Každý model je zajímavý jedinečným detailem: v nabídce máme plavky s dvojitými ramínky, s překřížením na zádech, s ozdobnými pásky na kalhotkách a další. Plavky jsou vyrobeny z kvalitní italské tkaniny značky Carvico. Již dnes jsme zvědaví, na co se můžeme v příští kolekci Sensis dvoudílných plavek těšit.