Vyhledávání

Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

Potřebujete poradit? +420 731 033 038

Dámské spodní prádlo - Roza

Možná neznáme hlubinu ženské duše, ale rozhodně dokonale známe ženské tělo. Víme, jaké spodní prádlo Vám bude slušet, jak si správně vybrat velikost podprsenky, a dokonce víme i to, jak je pro Vás důležité pohodlné dámské prádlo.

Kvalitní spodní prádlo, které vám padne

Prodej spodního prádla se stal naším koníčkem a výběru jednotlivých kousků, od podprsenky přes kalhotky, stahovací prádlo až po podvazky a punčochy, věnujeme maximální pozornost. Dámské spodní prádlo v naší nabídce je vždy z kvalitního materiálu, v precizním provedení a za skvělou cenu. Stejně jako Vy i my si přejeme, abyste se ve spodním prádle Elegant cítili víc než dobře – uvolněně, neodolatelně a sebevědomě.

Číst dále
Filtr
Velikost
Barva

Parametry

Velikost
Barva

Filtrovat můžete i více barev současně.

Typ materiálu

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Vzor

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Střih

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Vlastnost

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Ramínka
Zapínání
Značka
Cena

179 - 499

36 produktů

Jakostní spodní prádlo Roza

Roza je renomovaný výrobce exkluzivního dámského spodního prádla. Značka Roza je známá a žádaná po celém světě: ve Francii, Německu, Kanadě, USA, Austrálii, Skandinávii a dalších zemích. Nechává se inspirovat smyslovými prožitky, evokuje dobrou náladu a potěšení stejně jako čokoláda. Rozbalená krabička Roza skrývající spodní prádlo by měla vyvolávat podobné pocity jako krabička kvalitní bonboniéry, která skrývá nepopsatelnou rozkoš. Výrobce působí na trhu již od roku 1995. Mezi sortiment značky Roza patří především podprsenky, kalhotky a tanga. Každý kus spodního prádla je propracován do nejmenšího detailu a je výjimečný krajkovým zdobením nebo jemným vyšíváním.

Kvalitní podprsenky Roza

V naší nabídce naleznete několik typů podprsenek Roza: push-up podprsenky, soft podprsenky, vyztužené podprsenky, podprsenka s více možnostmi zapínání ramínek. Veškeré spodní prádlo je vytvářeno s ohledem na detail, na celkovou symetričnost, pohodlnost při nošení, kvalitní zpracování i výběr kvalitních tkanin a v neposlední řadě s přáním, aby se každá žena mohla ve výrobcích značky Roza cítit unikátně, svůdně a svá. Typické jsou květinové výšivky, zdobené lemy a krajkové zapínání. Tyto kvalitní podprsenky jsou také k dispozici jako komplet s tangy nebo kalhotkami či s podvazkovým pásem. Nechte vyniknout vlastní krásu a dotvořte si svou image kompletně.

Kvalitní kalhotky a tanga Roza

Prádlo Elegant nabízí také sortiment kalhotek a tang Roza. Toto spodní prádlo kombinuje příjemné vlastnosti hladké microfibry a elastické krajky. K dispozici jsou bokové kalhotky, kalhotky typu šortky (tzv. nohavičkové kalhotky), šňůrková tanga a klasická tanga. K dostání také jako komplet s podprsenkou či podvazkovým pásem. Varianty v černé a bílé barevné škále. Všechny výrobky Roza se mohou stát krásným dárkem a naleznete je balené v dárkové krabičce. Spodní prádlo Roza mohou ženy využívat pro každodenní nošení, ale také při zvláštních příležitostech. Nabízí totiž vše, co každá žena potřebuje - komfort, eleganci a styl.