Vyhledávání

Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

Potřebujete poradit? +420 731 033 038

Pánská pyžama - Rössli

Znáte některá z Vás muže, který by si sám dobrovolně vybíral pánské pyžamo? My teda ne. Proto je to opět na nás ženách, my musíme naším skvělým mužům poskytnout maximální pohodlí ve dne v noci. Výběr Vám usnadní kromě jednoduché tabulky velikostí, také naše nabídka pánských pyžam od prověřených evropských výrobců.

Vám postačí, když budete vědět, co má Váš partner nejraději. Je to pyžamo s dlouhými nebo krátkými nohavicemi? Má rád veselé vzory? Nebo dokonce rád spí v pánské noční košili, které nesmí chybět čepička na spaní? Pro každého máme něco.

Číst dále
Filtr
Velikost
Barva

Parametry

Velikost
Typ rukávu

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Barva

Filtrovat můžete i více barev současně.

Typ materiálu

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Vzor

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Vlastnost

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Zapínání
Výstřih

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Nohavice

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Značka
Cena

589 - 949

13 produktů

Značka Rössli

Značka Rössli se objevila na evropském trhu v roce 2014. Cítí potřebu vytvářet něco jiného a odlišného než jiné značky. K výrobě používá speciální techniku, díky které se oděvy po vyprání nezmenší, ani neztratí svůj původní tvar. K výrobě zvolila výběrovou jakostní bavlnu s dlouhými vlákny pocházející z Indie.  Inspiruje se švýcarským módním stylem. Produkuje dámská pyžama, dámské noční košile a pánská pyžama.

Báječné noční prádlo v dárkových krabičkách

Nejen výrobek sám o sobě může udělat radost. Říká se, že prodává obal. U výrobků značky Rössli se můžete spolehnout nejen na kvalitní obsah, ale i obal. Noční prádlo se tak může stát báječným dárkem pro někoho blízkého. Dárkové balení oceníte zejména při nákupu k Vánocům.

Bavlněné dámské noční košile

Módní dámské noční košile jsou v kurzu. Značka Rössli zastupuje opravdu pohodlné košilky na spaní, jejichž design Vás pobaví a zpříjemní Vaše chvíle relaxování a odpočinku.   

Bavlněná dámská pyžama

Dámská pyžama Rössli jsou hravá, hýří barvami a zajímavými detaily. Zaručeně Vás zaujme na první pohled.

Pánská pyžama

Pokud hledáte nadčasové pánské pyžamo v moderním designu, zvolte značku Rössli. Tato pyžama jsou kvalitní, elastická, střihově a designově přizpůsobená novým módním trendům.