Vyhledávání

Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

Potřebujete poradit? +420 731 033 038

Těhotenské a mateřské prádlo - Regina

Těhotenské bříško už Vám nezadržitelně roste, znatelně se rýsuje pod oblečením a Vy se stále častěji přistihnete, že spíše než vzhled a módní trendy upřednostňujete pohodlí a domácí pohodu? Vyberte si ze široké nabídky našeho těhotenského spodního prádla a už nemusíte dělat kompromisy. 

Číst dále
Filtr
Velikost
Barva

Parametry

Velikost
Barva

Filtrovat můžete i více barev současně.

Typ materiálu

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Vzor

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Délka

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Zapínání
Typ rukávu

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Výstřih

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Nohavice

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Značka
Cena

439 - 659

2 produkty

O firmě Regina

Regina poprvé vstoupila na evropský trh v roce 1989. Zaměřuje se na výrobu kvalitních produktů z přírodních materiálů, podle diktátu nejnovější módy. Dbají o to, aby jejich pyžama byla komfortní, líbivá a prodávaná v příznivé ceně. Vyrábí kvalitní  dámská a pánská pyžama, noční košilky, těhotenská a kojící pyžama a těhotenské a kojící košilky. Populární vzory jsou vhodné pro muže i ženy každého věku.

Dámská pyžama a noční košilky Regina

Oblíbená kolekce pyžam z přírodního materiálu jako je bavlna, je tady. Na Prádle Elegant jsou k dispozici různorodé varianty bavlněných pyžam a košilek Regina s hravými potisky, obrázky a vtipnými nápisy. Vybírat můžete z lehkých variant jako komplet trika s krátkým rukávem a zkrácených kalhot či šortek, nebo teplejších variant jako komplet trika s dlouhým rukávem a kalhot s dlouhými nohavicemi. Regina je značka plná života, hravá a barevná a zároveň je představitelem noční módy v pohodlném, klasickém stylu. Mnohé komplety jsou vhodné také jako domácí oděv.

Pánská pyžama Regina

Bavlněná pyžama je žádaná  klasika, a proto jsme je i my zařadili do naší nabídky. Protože věříme, že kvalitu oceníte, vybrali jsme pro Vás jako předního dodavatele značku Regina. Pánská pyžama jsou vyhotovena v neotřelých, spíše tlumených barvách a v oblíbených pánských vzorech. Využijte také naší ojedinělé výprodejové nabídky ze sortimentu pánských pyžam Regina.