Vyhledávání

Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

Regina

37 produktů

O firmě Regina

Regina poprvé vstoupila na evropský trh v roce 1989. Zaměřuje se na výrobu kvalitních produktů z přírodních materiálů, podle diktátu nejnovější módy. Dbají o to, aby jejich pyžama byla komfortní, líbivá a prodávaná v příznivé ceně. Vyrábí kvalitní  dámská a pánská pyžama, noční košilky, těhotenská a kojící pyžama a těhotenské a kojící košilky. Populární vzory jsou vhodné pro muže i ženy každého věku.

Dámská pyžama a noční košilky Regina

Oblíbená kolekce pyžam z přírodního materiálu jako je bavlna, je tady. Na Prádle Elegant jsou k dispozici různorodé varianty bavlněných pyžam a košilek Regina s hravými potisky, obrázky a vtipnými nápisy. Vybírat můžete z lehkých variant jako komplet trika s krátkým rukávem a zkrácených kalhot či šortek, nebo teplejších variant jako komplet trika s dlouhým rukávem a kalhot s dlouhými nohavicemi. Regina je značka plná života, hravá a barevná a zároveň je představitelem noční módy v pohodlném, klasickém stylu. Mnohé komplety jsou vhodné také jako domácí oděv.

Pánská pyžama Regina

Bavlněná pyžama je žádaná  klasika, a proto jsme je i my zařadili do naší nabídky. Protože věříme, že kvalitu oceníte, vybrali jsme pro vás jako předního dodavatele značku Regina. Pánská pyžama jsou vyhotovena v neotřelých, spíše tlumených barvách a v oblíbených pánských vzorech. Využijte také naší ojedinělé výprodejové nabídky ze sortimentu pánských pyžam Regina.