Vyhledávání

Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

Vánoční pyžama

Období nákupu dárků je tu, nejen vánočních dárků, ale i zimního oblečení, jako jsou třeba hřejivá pyžama. S první adventní nedělí to všechno začíná, ten pravý předvánoční zmatek! Do Vánoc se odpočítávají dny a vy v duchu panikaříte, protože musíte nakoupit dárky, udělat vánoční výzdobu, uklidit, napéct, zase nakoupit, uvařit a zase uklidit… Uff, když už Vám z toho vánočního blázince jde hlava kolem, je nejlepší svalit se na gauč, dát si něco dobrého a odpočinout si. Ideálně v pohodlném oblečení, což je klidně i pyžamo. Dámská i pánská pyžama jsou právě ideální pro odpočinek nejen při dlouhých zimních večerech. 

Číst dále
Filtr
Velikost
Barva

Parametry

Velikost
Barva

Filtrovat můžete i více barev současně.

Cena

259 - 1 399

85 produktů

A když se Vám bude zdát, že máte kolem sebe málo té vánoční atmosféry, zkuste lenošit v pyžamu s vánočními motivy. Budete překvapeni, kolik sváteční nálady udělá zimní pyžamo se sobem nebo vánoční župan s výšivkou vloček. Kouzelná vánoční pyžama navíc máme ve všech velikostech a pro celou Vaši rodinu.

Takže kdyby Vás náhodou hlodalo svědomí, pamatujte, že o Vánocích je důležitější klid a pohoda než úklid. Vánoční pohoda se totiž měří tím, kolik dní o svátcích strávíte sledováním pohádek v pyžamu. Což je podloženo i dlouholetým zkoumáním vědců, kteří vánoční pohodu dokonce vypočítávají jednoduchým vzorcem. (Py + Žu) * (De + Po) = VP