Vyhledávání

Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

Vánoční pyžama

Hledáte perfektní dárek pod stromeček pro celou vaši rodinu? Vsaďte na vánoční pyžamo s krásnými zimními motivy. To si rozhodně zamiluje každý. V této kategorii vyberete pyžámko pro dámy, pány i děti. Navíc můžete pomocí nich dokonale sladit celou rodinu. Oblíbené motivy sobů, skřítků nebo sněhových vloček vás zaujmou už na první pohled. Vyberte si z široké nabídky vánočních pyžam v krásných barvách.

Číst dále
Filtr
Velikost
Barva

Parametry

Velikost
Barva

Filtrovat můžete i více barev současně.

Cena

469 - 1 599

80 produktů

Když už vám z vánočního blázince jde hlava kolem, je nejlepší lehnout si na gauč, dát si něco dobrého a odpočinout si. Ideálně v pohodlném oblečení, což je klidně i pyžamo. Dámská, pánská i dětská vánoční pyžama jsou ideální pro odpočinek nejen při dlouhých zimních večerech. Mají krásné motivy a ihned vám navodí tu správnou pohodovou atmosféru.

Velikosti a barvy pro každého

Vánoční pyžámka pro děti nabízíme ve velikostech 98–146 a pro dospělé S–XXL. Vybere si tak opravdu každý. Pyžama mají krásné a veselé barvy, a to například typickou vánoční červenou, šedou nebo tmavě modrou. 

Maximální pohodlí ve vánočním pyžamu

Většina pyžámek je ušitá z kvalitní bavlněné látky, kterou si zamilujete hned na první dotek. Je jemná, měkká a zároveň pevná. Jen tak se vám nesepere. Navíc je látka savá, prodyšná, a proto dokonale odvádí tělesný pot. Vy tak budete po celou noc v suchu. Pyžámka mají dlouhé rukávy, takže se hodí i na ty nejchladnější zimní noci.