Vyhledávání

Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

Saténová pyžama

Satén je perfektní volbou v létě i v zimě. Jemný materiál v teple chladí a v zimě krásně hřeje, navíc je neskutečně heboučký. Dopřejte si i vy luxusní saténové pyžamo. Budete překvapené, jak příjemně se v něm spí. Neškrtí a po kůži krásně klouže. V saténovém pyžamu prožijete ničím nerušenou noc. Další skvělou výhodou je elegantní a krásný vzhled. V pyžámku budete neodolatelná pro vašeho partnera, kterému se jistě zalíbí krajkové zdobení, jasné barvy i krátké střihy saténových pyžam.

Číst dále
Filtr
Velikost
Barva

Parametry

Velikost
Barva

Filtrovat můžete i více barev současně.

Typ materiálu

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Vzor

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Zapínání
Výstřih

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Balení
Nohavice

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Typ rukávu

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Značka
Cena

349 - 1 149

70 produktů

 Elegance, luxus a pohodlí těchto pyžam způsobilo, že se tato pyžama staly u žen a dívek velmi oblíbeným zbožím. Proto jsme do naší nabídky zařadili saténová pyžama té nejvyšší kvality v mnoha elegantních a luxusních barvách.

Kvalitní saténová pyžama v mnoha provedeních

Saténová pyžama jsou mimořádně jemná, lehká a díky moderním střihům padnou každé ženě i dívce. Pořídíte zde pyžámka, která obvykle obsahují košilku a kalhoty různé délky. Dle vašeho přání si můžete pořídit saténové šortky, capri délku, nebo dlouhé nohavice zdobené krajkami či výšivkou.

Luxusní saténová pyžama DKaren

Abychom vám dopřáli opravdový luxus, zařadili jsme do naší nabídky pyžama od známého evropského výrobce DKaren. Saténová pyžama DKaren drží krok s nejnovějšími módními trendy a jsou zárukou opravdové kvality za skvělou cenu. Najdete je u nás v různých vzorech a barevných odstínech.

Pohodlí a elegance na jednom místě

Každá žena i dívka se cítí mnohem lépe, pokud si na sebe vezme kvalitní, elegantní a svůdně vypadající oblečení. Přesně taková jsou i saténová pyžama. Pro rychlé nalezení pyžama, které vám padne, doporučujeme využít náš jednoduchý filtr velikosti, díky kterému najdete to pravé a smyslné saténové pyžamo přesně pro vás.

Slaďte pyžámko se saténovým županem

Naše saténová pyžama jistě podtrhnou vaši krásu ještě více v kombinace se  saténovým županem.