Vyhledávání

Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

Saténová pyžama

Satén v létě chladí, v zimě hřeje. Dopřejte si i Vy luxusní saténové pyžamo. Budete překvapené, jak příjemně se v něm spí. Neškrtí a po kůži příjemně klouže. V saténovém pyžamu budete snít krásné sny, a navíc budete neodolatelná pro Vašeho partnera, kterému se jistě stejně jako Vám zalíbí krajkové zdobení, jasné barvy i krátké střihy saténových pyžam.

Číst dále
Filtr
Velikost
Barva

Parametry

Velikost
Barva

Filtrovat můžete i více barev současně.

Typ materiálu

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Vzor

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Zapínání
Výstřih

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Balení
Nohavice

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Typ rukávu

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Značka
Cena

349 - 1 009

59 produktů

 Elegance, luxus a pohodlí těchto pyžam způsobilo, že se tyto pyžama staly u žen a dívek velmi žádaným zbožím. Proto jsme do naší nabídky obchodu zařadili cenově dostupná saténová pyžama té nejvyšší kvality v mnoha elegantních a luxusních vzorech.

Kvalitní saténová pyžama v mnoha provedeních

Saténová pyžama jsou mimořádně jemná, lehká a díky moderním střihům padnou každé ženě i dívce. Každá žena má ráda jiný střih a provedení pyžama. Snadno tak můžete u nás pořídit komplety saténových pyžam, které obvykle obsahují košilku a kalhoty různé délky. Dle vašeho přání si můžete pořídit saténové šortky, capri délku, nebo dlouhé nohavice zdobené krajkami, výšivkami či jiným zdobením. Vyberte si z naši nabídky saténových pyžam pro klidný a nerušený spánek.

Luxusní saténová pyžama DKaren

Abychom vám dopřáli opravdový luxus, zařadili jsme do naší nabídky velmi luxusní saténová pyžama od známého evropského výrobce DKaren, které zde kromě jiných populárních a kvalitních značek najdete ve velmi široké nabídce. Saténová pyžama DKaren drží krok s nejnovějšími módními trendy a jsou zárukou opravdové kvality za dobrou cenu, proto jsou tyto luxusní pyžama velmi populární. Najdete je u nás v různých vzorech a barevných odstínech.

Pohodlná a elegantní saténová pyžama

Každá žena i dívka se cítí mnohem lépe, pokud si na sebe vezme kvalitní, elegantní a svůdně vypadající oblečení. Přesně taková jsou i saténová pyžama, které u nás můžete navíc pořídit za velmi příjemné ceny. Pro rychlé nalezení pyžama, které vám padne, doporučujeme využít náš jednoduchý filtr velikosti, díky kterému najdete to pravé pohodlné a smyslné saténové pyžamo opravdu rychle a jednoduše.

K nákupu saténové pyžama doporučujeme i naše saténové župany

Naše saténové župany jistě podtrhnout Vaši krásu a vy se budete cítit v teple a neprochladnete. Kombinace saténového županu a saténového pyžama je známkou elegance a jistého luxusu.