Vyhledávání

Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

Plavky jednodílné

Možná vás to překvapí, ale hitem letošní sezóny jsou skutečně jednodílné dámské plavky. Chcete-li držet krok s módními trendy, pak si vyberte kvalitní dámské plavky z naší nabídky. Nová kolekce Prádla-Elegant nabízí jednodílné plavky s kosticemi elegantních i zeštíhlujících střihů nebo smyslné monokiny ve všech velikostech. Na své si přijdou také ženy s plnějším poprsím. Oblíbeným doplňkem jednodílných dámských plavek je pareo, či plážové šaty.

Číst dále
Filtr
Velikost
Barva

Parametry

Velikost
Barva

Filtrovat můžete i více barev současně.

Vzor

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Střih

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Vlastnost

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Ramínka
Zapínání
Značka
Cena

400 - 1 499

42 produktů

Na jakou postavu nejlépe padnou jednodílné plavky?

Zaskočila vás plavková sezóna nepřipravené? Tak klidně hoďte starosti za hlavu, my vám poradíme, jak si užít léto naplno a netrápit se nadbytečnými kily. U moře či bazénu budete vypadat skvěle, když si vyberete dámské plavky podle typu vaší postavy.

Jednodílné plavky pro jablko i obrácený trojúhelník

Vhodně střižené plavky v celku opticky prodlouží a zúží siluetu jablka, která nemá jasně definovaný pas. Jednodílné plavky se zavazováním za krkem nebo ve střihu na jedno rameno s širšími nohavičkami zase hezky formují postavu obráceného trojúhelníku, protože přenesou pozornost z horní části těla na spodní.