Vyhledávání

Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

Plavky dvoudílné

Dvoudílné dámské plavky patří mezi letní stálice, které nesmí ve vašem šatníku chybět. Aktuální kolekce dámských plavek je plná originálních a kvalitních bikin, tankin i klasických dvoudílných plavek. Bikiny z naší nabídky perfektně padnou, protože uvádíme detailní tabulky rozměrů výrobce pro výběr správné velikosti. Využít můžete jedinečné možnosti a zvolit si rozdílnou velikost vršku a spodního dílu. Nebo si dámské dvoudílné plavky zkombinujete sami přesně podle svého vkusu.

Číst dále
Filtr
Velikost
Barva

Parametry

Velikost
Barva

Filtrovat můžete i více barev současně.

Vzor

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Střih

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Ramínka
Zapínání
Balení
Vlastnost

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Značka
Cena

198 - 899

34 produktů

Na jakou postavu nejlépe padnou dvoudílné plavky? 

Každá žena si přeje vypadat v plavkách skvěle. Aby se vám to podařilo a výsledek byl jednoduše dokonalý, vybírejte dvoudílné plavky ve správném střihu a velikosti, které zvýrazní vaše přednosti.

Plavky pro různé typy postavy 

Bikiny se samozřejmě nejvíc hodí na postavu ideálních rozměrů - přesýpací hodiny. Dvoudílné plavky si ale mohou dovolit i ženy s jiným typem postavy. Když správně zvolíte střih podprsenky i kalhotek, ledasco za ně schováte. 

Máte-li větší bříško, vyberte si spodek dvoudílných plavek s vyšším pasem. Krátké nohy opticky prodlouží vykrojené plavkové kalhotky. Dvoudílné dámské plavky dokážou i z postavy typu trojúhelník vytvořit ladné křivky.

Dvoudílné dámské plavky se hodí pro ženy s menšími i velkými prsy, musíte jen zvolit vhodný střih podprsenky. Malá prsa budou vypadat hezky v tzv. trojúhelnících. Menší poprsí zvýrazníte zdobenou podprsenkou. Pomocí push up podprsenky se vám krásně vytvaruje dekolt. Pokud patříte mezi dámy, kterým příroda nadělila větší prsa, měly byste si pořídit dvoudílné plavky s kosticemi a širšími ramínky. Plavková podprsenka vám musí poskytovat oporu.