Vyhledávání

Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

Plavky dvoudílné

Dvoudílné plavky jsou stále IN

Dvoudílné dámské plavky patří mezi letní stálice, které nesmí ve vašem šatníku chybět. Aktuální kolekce plavek je plná originálních a kvalitních bikin, tankin i klasických dvoudílných plavek za skvělé ceny. Bikiny z naší nabídky perfektně padnou, protože uvádíme detailní tabulky rozměrů výrobce pro výběr správné velikosti. Využijte jedinečné možnosti a zvolte si rozdílnou velikost horního a spodního dílu nebo si dámské dvoudílné plavky zkombinujte dle svého vkusu.

Číst dále
Filtr
Velikost
Barva

Parametry

Velikost
Barva

Filtrovat můžete i více barev současně.

Vzor

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Střih

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Ramínka
Zapínání
Značka
Cena

199 - 770

41 produktů

Na jakou postavu nejlépe padnou dvoudílné plavky? 

Každá žena si přeje vypadat v plavkách skvěle, aby se vám to podařilo a výsledek byl jednoduše dokonalý, vybírejte dvoudílné plavky ve správném střihu a velikosti, které zvýrazní vaše přednosti. Využijte módních výstřelků, barev i vzorů a zdokonalte své krásné tělo. 

Dvojdílné plavky pro přesýpací hodiny, větší bříško a malá i velká prsa 

Bikiny se samozřejmě nejvíc hodí na postavu ideálních rozměrů - přesýpací hodiny. Dvoudílné plavky si ale mohou dovolit i ženy s jiným typem postavy. Když správně zvolíte střih podprsenky i kalhotek, ledasco za ně schováte. 

Máte-li větší bříško, vyberte si spodek dvoudílných plavek s vyšším pasem. Krátké nohy opticky prodlouží vykrojené plavkové kalhotky

Ladné křivky vám pomohou vytvořit dvojdílné plavky i z postavy typu trojúhelník, když zkombinujete plavkovou podprsenku bardotka se spodkem s nohavičkami. 

Dvoudílné dámské plavky se hodí pro ženy s drobnými i velkými prsy, musíte jen zvolit vhodný střih podprsenky. Malá prsa budou vypadat hezky v tzv. trojúhelnících. Menší poprsí zvýrazníte zdobenou podprsenkou nebo vytvarujete pomocí push up podprsenky. Pokud patříte mezi dámy, kterým příroda nadělila větší prsa, měli byste si pořídit dvoudílné plavky s kosticemi a širšími ramínky. Plavková podprsenka vám musí poskytovat oporu.