Vyhledávání

Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

Potřebujete poradit? +420 731 033 038

Plavky

Doprava zdarma

při nákupu nad 500 Kč

Akční zboží

slevy až 40%

Výměna zdarma

do 30 dnů

Věrnostní slevy

pro registrované zákazníky

Výprodej plavek

Plavky jednodílné i dvoudílné jsou sortimentem, ve kterém chce každá žena i dívka vypadat co nejlépe, držet krok s módou a cítit se pohodlně.

Číst dále
Filtr
Velikost
Barva

Parametry

Velikost
Barva

Filtrovat můžete i více barev současně.

Typ plavek

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Vzor

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Střih

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Vlastnost

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Ramínka
Zapínání
Značka
Cena

150 - 1 072

24 produktů

 Proč tedy nevyužít možnosti pořízení módních kolekcí plavek mnohem levněji? Přesně to vám umožní plavky ve výprodeji, které naleznete v této kategorii našeho obchodu pradlo-elegant. Všechny plavky ve výprodeji, ať již se jedná o jednodílné či dvoudílné plavky, jsou té nejvyšší možné kvality a v mnoha moderních provedeních. Ušetřete své peníze a projděte si náš výprodej plavek.

Jednodílné i dvoudílné plavky za výprodejové ceny

Výprodej plavek v jednodílném i dvoudílném provedení vám ušetří nemalé peníze se zachováním vysoké kvality a moderního provedení nabízených plavek. Plavky ve výprodeji, které můžete nalézt v této kategorii, patří mezi poslední velmi žádané kusy jednodílných i dvoudílných kolekcí plavek, které najdete přehledně rozdělené v našem e-shopu pradlo-elegant.cz.

Pokud byste si rádi pořídili nejmodernější plavky a nechcete přitom zbytečně utrácet, je pro vás kategorie plavky ve výprodeji ideálním místem jak toho dosáhnout. Výprodej plavek se průběžně obměňuje, podle aktuálního počtu kusů, proto doporučujeme sledování této kategorie, která vám umožní pořídit velmi kvalitní plavky za výprodejové ceny.

Značkové plavky za mnohem nižší ceny

Výprodej plavek na tomto místě vám dává jedinečnou možnost získat vysoce kvalitní plavky od předních evropských výrobců, jako jsou například Login, Gabbiano, Winner, Self a celé řady špičkových a oblíbených značek.
Využijte této jedinečné možnosti, stejně jako to udělalo velké množství spokojených žen a dívek před vámi a pořiďte si značkové plavky ve výprodeji z našich skvělých kolekcí, které zde můžete pořídit za mnohem nižší ceny.

Poslední kusy žádaných kolekcí plavek

Plavky ve slevě, které najdete v této kategorii, jsou posledními kusy těch nejžádanějších kolekcí plavek, které můžete v naší nabídce nalézt. Dámské jednodílné plavky i dvoudílné plavky, které se zde nachází, již u nás jindy nenajdete, proto doporučujeme využít náš výprodej plavek co nejdříve, protože při vaší příští návštěvě již nemusí být k dostání.

Výprodej plavek v plném proudu

Nyní je ten pravý čas na nákup plavek za nízké ceny.