Vyhledávání

Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

Potřebujete poradit? +420 731 033 038

Doprava zdarma

při nákupu nad 500 Kč

Akční zboží

slevy až 40%

Výměna zdarma

do 30 dnů

Věrnostní slevy

pro registrované zákazníky

Plavkové podprsenky

Využijte výhodný nákup horního dílu plavek - plavkových podprsenek. Zakoupit si různou velikost horního a dolního dílu bývá u kvalitních e-shopů již standardem. 

Číst dále
Filtr
Velikost
Barva

Parametry

Velikost
Barva

Filtrovat můžete i více barev současně.

Vzor

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Střih

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Vlastnost

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Ramínka
Zapínání
Značka
Cena

319 - 525

10 produktů

Často ale chybí možnost kombinovat různé modely plavek. V našem e-shopu je nyní obojí možné. Zkombinujte plavky s různými vzory a vytvořte si vlastní originální kreace, ve kterých zazáříte. Zapojte svou fantazii a navštivte jak kategorii plavkové podprsenky, tak plavkové kalhotky.  Zažijte úžasnou svobodu výběru.

Konečně opravdu svobodná volba plavek


Záleží jen na Vás, jestli si pořídíte jen horní, či dolní díl plavek, nebo celý komplet. Je nejen ekonomicky výhodné, ale i hygienické, měnit mokré plavky za suché při celodenní pobytu u vody. Jde zejména o plavkové kalhotky. Využijte možnost zakoupit si plavkové podprsenky jednotlivě, pokud se Vám horní díl u stávajících plavek poškodí. Nové plavkové kalhotky pořizovat nemusíte a ušetříte. 

 

Dělené dvoudílné plavky

Pokud se rozhodnete zakoupit si různou velikost horního a dolního dílu, je to možné. Tuto možnost nabízíme nejen u jednotlivých kategorií jako plavkové podprsenky a plavkové kalhotky, ale také sekce dvoudílné plavky. Neváhejte a nakupujte, naše nabídka je časově omezená. Těšit se na nejnovější modely plavek můžete  opět s novou letní sezonou.