Vyhledávání

Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

Potřebujete poradit? +420 731 033 038

Doprava zdarma

při nákupu nad 500 Kč

Akční zboží

slevy až 40%

Výměna zdarma

do 30 dnů

Věrnostní slevy

pro registrované zákazníky

Dětské plavky - Dívčí plavky - Chlapecké plavky

Pro velký zájem jsme zařadili do naší nabídky také plavky určené pro malé plavce a plavkyně. Již od útlého dětství je potřeba dětských plavek nezbytná. 

Číst dále
Filtr
Velikost
Barva

Parametry

Velikost
Barva

Filtrovat můžete i více barev současně.

Typ materiálu

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Typ plavek

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Vzor

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Střih

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Vlastnost

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Zapínání
Značka
Cena

239 - 699

26 produktů

Hra ve vodě je pro děti jednou z přirozených zábavných aktivit a je jen dobře, pokud se ji může věnovat co nejčastěji. Už nejmenším dětem kupujeme dětské plavky: dívčí plavky nebo chlapecké plavky. Starší děti mohou navštěvovat povinný kurz plavání, který je příjemným zpestřením školního vyučování. Zkušení plavci si jistě nenechají ujít letní koupaliště, která lákají každoročně k zábavě. Lákadlem posledních let se pro děti staly aqua centra s množstvím tobogánů a jiných atrakcí. Dětské plavky už tedy nechybí v šatníku žádného školáčka. Ať už zvolíte formu plavání ve veřejném bazénu, na koupališti nebo doma, uděláte pro své dítě určitě dobře. Plaváním se rozvíjí fyzická zdatnost, odolnost a blahodárně působí při stresu i při pohybových potížích. Ať už je Váš důvod plavat jakýkoli, jistě oceníte nabídku vysoce kvalitních dětských plavek.

Dětské plavky 2018

Potěšte své děti plavkami z nejnovější kolekce roku. Jako absolutní novinku jsme do prodeje zařadili dívčí tankiny. Plavkám nechybí kouzlo, vtip a krása. Kvalitu si zasloužíte Vy i vaše dítě. Z naší lákavé nabídky dětských plavek 2018 si jistě vyberete.

Chlapecké plavky

Pro chlapce máme přichystány módní chlapecké plavky s jednoduchým vzorem ve velice kvalitním provedení, se stáhnutím na gumu a na zavázání.

Dívčí plavky

Dívky si mohou vybrat dvojdílné plavky v módním stylu dle oblíbené barvy nebo motivu či jednodílné plavky určené ke sportovním účelům.

Kvalitní dětské plavky

Na kvalitu dětských plavek se můžete spolehnout. Dětské plavky v nabídce jsou dodávány od prověřených evropských výrobců, kteří používají spolehlivé tkaniny. Podobně jako u plavek pro dospělé, tak u dětských plavek byla použita italská plavkovina Carvico. Vyznačuje se odolností vůči chlóru, rezistentností vůči změně barvy, je odolnější vůči opotřebení a otěru a nepropouští škodlivé sluneční záření.