Vyhledávání

Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

Potřebujete poradit? +420 731 033 038

Plavky dvoudílné 2018

Dvoudílné plavky jsou stále IN

Dvoudílné dámské plavky patří mezi letní stálice, které nesmí ve vašem šatníku chybět. Kolekce plavek 2018 je plná originálních a kvalitních bikin, tankin i klasických dvoudílných plavek za skvělé ceny. Bikiny z naší nabídky perfektně padnou, protože uvádíme detailní tabulky rozměrů výrobce pro výběr správné velikosti. Využijte jedinečné možnosti a zvolte si rozdílnou velikost horního a spodního dílu nebo si dámské dvoudílné plavky zkombinujte dle svého vkusu.

Číst dále
Filtr
Velikost
Barva

Parametry

Velikost
Barva

Filtrovat můžete i více barev současně.

Typ materiálu

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Typ plavek

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Vzor

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Střih

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Vlastnost

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Ramínka
Zapínání
Značka
Cena

100 - 500

75 produktů

Na jakou postavu nejlépe padnou dvoudílné plavky? 

Každá žena si přeje vypadat v plavkách skvěle, aby se vám to podařilo a výsledek byl jednoduše dokonalý, vybírejte dvoudílné plavky ve správném střihu a velikosti, které zvýrazní vaše přednosti. Využijte módních výstřelků, barev i vzorů a zdokonalte své krásné tělo. 

Dvoudílné plavky pro přesýpací hodiny, větší bříško a malá i velká prsa 

Bikiny se samozřejmě nejvíc hodí na postavu ideálních rozměrů - přesýpací hodiny. Dvoudílné plavky si ale mohou dovolit i ženy s jiným typem postavy. Když správně zvolíte střih podprsenky i kalhotek, ledasco za ně schováte. 

Máte-li větší bříško, vyberte si spodek dvoudílných plavek s vyšším pasem. Krátké nohy opticky prodlouží vykrojené plavkové kalhotky

Ladné křivky vám pomohou vytvořit dvoudílné plavky i z postavy typu trojúhelník, když zkombinujete plavkovou podprsenku bardotka se spodkem s nohavičkami. 

Dvoudílné dámské plavky se hodí pro ženy s drobnými i velkými prsy, musíte jen zvolit vhodný střih podprsenky. Malá prsa budou vypadat hezky v tzv. trojúhelnících. Menší poprsí zvýrazníte zdobenou podprsenkou nebo vytvarujete pomocí push up podprsenky. Pokud patříte mezi dámy, kterým příroda nadělila větší prsa, měli byste si pořídit dvoudílné plavky s kosticemi a širšími ramínky. Plavková podprsenka vám musí poskytovat oporu.