Vyhledávání

Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

Pánské spodní prádlo - Novinky

Muži jsou také rádi, pokud si na sebe mohou obléknout pohodlné a kvalitní spodní prádlo, ve kterém se cítí příjemně a navíc vypadají elegantně. Přesně takové pánské spodní prádlo najdete v široké nabídce ELEGANT. Vybírat můžete trenýrky, boxerky a slipy. Veškeré pánské prádlo předních evropských výrobců je k dostání v mnoha elegantních barvách a střizích podle nejnovějších módních trendů.

Číst dále
9 produktů

Pánské spodní prádlo jako TOP dárek pro muže

Najít krásný dárek pro muže bývá často oříšek. Je známo, že léty prověřený úspěch přináší praktický dárek v podobě pánského spodního prádla. Nové kvalitní trenýrky, trenkoslipy, boxerky nebo slipy krásně doplní šatník každého muže. Navíc jej můžete pořídit za velice příjemné ceny. Nevíte si rady, jaké pánské spodní prádlo zvolit? Podívejte se, podle čeho vybírat.

Spodní prádlo pro opravdové muže

Patříte mezi muže, kteří mají rádi pohodlné a zároveň kvalitní pánské spodní prádlo? Pak je naše nabídka pánského spodního prádla určena právě vám. V široké nabídce najdete velmi kvalitní pánské boxerky, trenýrky, trenkoslipy a slipy v mnoha elegantních a pohodlných střizích podle aktuální módy. Každý muž má rád jiné pánské spodní prádlo, jeden má raději boxerky, jiný zase trenky, slipy, trenkoslipy apod. V jednom jsou však všichni muži stejní. Mají rádi pohodlné a kvalitní spodní prádlo. Jste-li na tom podobně, jistě vás potěší naše nabídka pánského spodního prádla, které u nás najdete ve velmi kvalitních provedeních a za příznivou cenu.

Pánské boxerky a trenýrky

Pánské boxerky jsou velmi populárním druhem sortimentu u celé řady mužů. Stále oblíbené pánské boxerky přinášejí maximální pohodlí. Jsou volné, neškrtí, nezařezávají se a nijak neomezují. Nejoblíbenějšími modely jsou pohodlné káro vzory kvalitní značky Cornette. Máte-li v plánu pořídit si nové pánské trenýrky, jistě vás potěší možnost výběru hned z několika pohodlných provedení vyrobených z vysoce kvalitních materiálů.

Kvalitní pánské spodní prádlo od špičkových výrobců

I muži dovedou ocenit, když je pánské spodní prádlo kvalitní a pohodlné. Přesně takové je prádlo z naší nabídky, ať už se jedná o trenky, slipy, trenkoslipy, boxerky nebo jiný druh spodního prádla. Veškeré prádlo pro muže, je té nejvyšší možné kvality a od špičkových evropských výrobců, jako je například Italian Fashion, Henderson, Lorin a další oblíbené značky.

Vyberte si prádlo, které vám nejvíce vyhovuje

Každý muž preferuje jiný druh spodního prádla. Někdo má raději volnost a oblékne si trenky nebo boxerky, jiný zase nosí slipy, či trenkoslipy. V nabídce najdete všechny tyto druhy a záleží už jen na vás, jaké pánské spodní prádlo si vyberete.

Jistě si v naší nabídce vyberou i muži, kteří potřebují větší velikost spodního prádla. Na skladě máme trenýrky a boxerky ve velikosti až 5XL. Veškeré pánské spodní prádlo, je vyráběno z velmi kvalitních materiálů pro vaše maximální pohodlí, šité tak, aby splnilo veškeré požadavky i toho nejnáročnějšího muže.