Nohavičkové kalhotky

Díky pohodlnému a velmi elegantnímu provedení se staly nohavičkové kalhotky velmi populárním druhem spodního prádla, které nechybí v šatníku snad žádné dívky či ženy. K dostání jsou nohavičkové kalhotky v mnoha střizích od sportovního až po romantické s krajkami. Tento druh kalhotek zdůrazňuje ženské boky a přitahuje tak zvědavé pohledy mužů, kteří také často pořizují svým partnerkám a manželkám nohavičkové kalhotky jako velmi praktický a elegantní dárek.

Zobrazit celý popis » » Zkrácený popis


Nejprodávanější

1
Luxusní dámské kalhotky P 10
Krásné bokové kalhotky – šortky v cappuccino barvě.
279 Kč
338 Kč
2
Boxerky dámské Brubeck bílé
Dámské boxerky Brubeck bez přešití po stranách.
128 Kč
155 Kč
3
Boxerky dámské Brubeck černé
Dámské černé boxerky Brubeck bez přešití po stranách.
128 Kč
155 Kč

Sportovní i romantické typy nohavičkových kalhotek

V naší široké nabídce spodního prádla naleznete nohavičkové kalhotky v mnoha provedeních, ať se jedná o sportovní nohavičkové kalhotky, nebo velmi romanticky vypadající kalhotky vyhotovené z krajek.

Výhodou nohavičkových kalhotek je také hojně využívaný střih s nižším pasem, který je vhodnou kombinací k bokovým kalhotam nebo kalhotam se sníženým pasem. Díky praktickému střihu se lemy kalhotek nerýsují ani pod přiléhavým oblečením a tak se staly oblíbeným řešením u mnoha žen a dívek, které si s oblibou pořizují oba typy nohavičkových kalhotek.

Kvalitní nohavičkové kalhotky od známých výrobců

Pro většinu žen je rozhodující nejen vzhled spodního prádla, ale také jeho kvalita, druh materiálu a cenová dostupnost. Proto jsme do nabídky našeho internetového obchodu zařadili pouze vysoce kvalitní nohavičkové kalhotky od předních světových výrobců, které jsou vyrobeny z velmi příjemných a kvalitních materiálů v moderním a luxusně vypadajícím vzoru.

Pohodlný a rychlý nákup elegantních nohavičkových kalhotek

Nabízené nohavičkové kalhotky jsou nejen velmi kvalitní, ale také v mnoha elegantních a pohodlných střizích, ve kterých se každá žena či dívka bude cítit pohodlně a dobře. Abyste se tak mohly cítit i vy co nejdříve a nákup byl pro vás co nejpohodlnější, usnadnili jsme vám výběr kalhotek podle velikosti za pomoci jednoduchého filtru velikostí, který naleznete vždy nad prezentovanými kalhotkami. Pak už vám stačí pouze si vybrat nohavičkové kalhotky přesně podle vašich představ a my vám je ihned po objednání vyexpedujeme v diskrétním balení.

Nákupní Košík 0 ks zboží za 0 Kč