Vyhledávání

Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

Moraj

24 produktů

Značka Moraj pro celou rodinu

Evropská módní značka Moraj nabízí pestrý sortiment pro každého člena domácnosti. Na trhu působí již více než 25 let a nyní má skvěle rozvinutou síť obchodních zástupců hned v několika zemích světa (Česko, Itálie, Turecko, Bangladéš, Čína a další). Každým rokem svou nabídku rozšiřují o nové technologie pro ještě kvalitnější způsob výroby. Vybírat můžete oblečení v mnoha módních barvách, designech a stylech za příznivou cenu - pyžama, spodní prádlo nebo také moderní ponožky.

Profesionální návrháři přichází každým rokem s novou kolekcí podle aktuálních módních trendů, kterou si rozhodně zamilujte. Hlavním cílem značky Moraj je důvěra zákazníků, kterou si získává precizním zpracováním a dlouhou životností všech produktů. Veškeré kousky oblečení prochází  přísnou kontrolou kvality, na kterou dohlíží odborníci z oboru.

Stylové vánoční ponožky Moraj

Hitem v ponožkovém módním světě za poslední roky je různorodost a barevnost. Proto je atypické barevné zpracování tak oblíbené. Vyberte si veselé vánoční ponožky v mnoha barvách, které vás příjemně zahřejí. Vysoce kvalitní tkanina zaručuje pohodlné nošení v chladných dnech. Díky příměsi elastických vláken bavlněné ponožky perfektně padnou.