Vyhledávání

Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

Madlen style

11 produktů

Nabídka Madlen Style

Madlen Styl je výrobcem županů a dalšího prádla. Jedná se o malou rodinnou firmu, která si klade za cíl produkovat kvalitní výrobky originálního zpracování za atraktivní ceny. Jako značka Madlen Styl začala působit teprve nedávno, i když v odvětví spodního prádla a podobného sortimentu mají její zakladatelé bohaté zkušenosti. .

Nadměrné župany a župany Madlen Style

Hlavní koncepce sortimentu této značky, díky které je unikátní a žádaná, je v modelech šitých v nadměrných velikostech. Nadměrné župany vyrobené z viskózy nebo Lama materiálu (100 % polyester), jsou k dostání až do velikosti 5XL. V neposlední řadě jistě oceníte také to, že jsou jednotlivé župany představeny na plus size modelce. K dispozici máme také pánské župany z měkkého huňatého materiálu (tzv. Lama), dámské froté župany a dětské župany z froté nebo polyesteru (tzv. Lama). Župany Madlen Style se tak mohou stát milý dárkem pro celou rodinu. Plyšové župany jsou vyrobené v souladu se standartem Oeko-Tex a jsou tak testovány na bezpečnost.

Pyžama a komplety Madlen Style

Značka Madlen Style se zaměřuje na výrobu nočního prádla z pohodlné viskózy. Do nabídky jsme zařadili komplety tílka a kalhotek, které mohou také stejně dobře sloužit jako letní pyžamo. K dispozici jsou také varianty s dlouhým rukávem a dlouhými nohavicemi. Využijte také naší příjemné výprodejové nabídky.