Vyhledávání

Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

Dětské povlečení

Udělejte radost dětem povlečením s jejich oblíbenými hrdiny. Vybírat můžete z mnoha motivů nejznámějších pohádek a filmů. Povlečení je ušité ze 100% bavlny, a proto je prodyšné a perfektně saje pot. Navíc je velmi příjemné na dotek a vhodné pro citlivou dětskou pokožku. Velikost přikrývky je 140x200 cm a polštáře 70x90 cm.

Číst dále
Filtr
Velikost
Barva

Parametry

Velikost
Barva

Filtrovat můžete i více barev současně.

Vzor

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Cena

569 - 995

34 produktů

Děti tráví spánkem větší množství času než dospělí. Právě proto by měla být kvalita spánku na prvním místě. 100% měkké bavlněné povlečení Faro podpoří zdravý a pohodlný spánek. Pokud navíc vyberete pro vaše dítě jeho oblíbenou pohádkovou hvězdu, rozhodně si povlečení zamiluje.

Jaké jsou trendy v dětském světě?

Mezi nejoblíbenější chlapecké postavičky můžeme už dlouhá léta rozhodně zařadit Spidermana nebo Woodyho z Příběhu hraček. U dívek to je zase myška Minnie a prasátko Peppa. Novinkou posledních let jsou Anna a Elza z Ledového království, které v této době můžete vidět opravdu všude a okouzlující Vaiana. U chlapců se v poslední době rozmohly všechny postavičky z filmu Avengers a Blesk McQueen.

Co pro ty nejmenší?

Menší děti si rozhodně zamiluji povlečení s Bořkem stavitelem, Lvím králem nebo Mašinkou Tomášem. V oblibě je i princezna Sofie, Medvídek Pú a Tlapková patrola.