Vyhledávání

Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

Lůžkoviny a ložní prádlo

Spánek je pro každého nepostradatelná součást života, a proto by měl být opravdu kvalitní. Toho dosáhnete správnou volbou lůžkovin a ložního prádla. Vyberte si z nabídky například kvalitní povlečení, jemnou deku, pohodlné prostěradlo nebo také výplně do polštářů a přikrývek. A nebo udělejte radost vašim blízkým a vyberte jim dárek za skvělou cenu, který podpoří jejich zdravý spánek.

Číst dále
549 produktů

Když se řekne ložní prádlo, většina lidí si vybaví jednu základní věc, a tou je pohodlí. Právě proto nabízíme všechno ložní prádlo v té nejlepší kvalitě. Je příjemné na dotek, měkké a vhodné i pro citlivou pokožku. Navíc si můžete vybrat z mnoha barev. Nabízíme prostěradla, flisové deky, výplně do polštářů a přikrývek nebo také povlečení pro dospělé i děti

Vyberte si kvalitní ložní prádlo

Kvalitní ložní prádlo poznáte podle materiálu, ze kterého je vyrobené. Bavlněné lůžkoviny a ložní prádlo skvěle odvádí pot a je velmi prodyšné, takže vás nebude trápit nadměrné pocení. Satén je zase opravdu příjemný na dotek, budete se v něm cítit jako v bavlnce. Hledáte ložní prádlo, které vás dostatečně zahřeje? Pak je vhodný flanelový materiál. Ke kvalitnímu ložnímu prádlu patří také krep.

Co se těší oblibě a proč?

V posledních letech si spousta domácností pořizuje krepové ložní prádlo. Proč? Jedná se o přírodní bavlněný materiál, který je ušitý z hladkých a zvrásněných částí, takže se vůbec nemusí žehlit. Je proto velmi snadný na údržbu. Zároveň je však prodyšný a savý, stejně jako klasické bavlněné ložní prádlo.

Značky lůžkovin a ložního prádla, které u nás pořídíte

Faro - povlečení, prostěradla, deky, polštáře a příirývky různých materiálů

Brotex - česká textilní značka - povlečení, prostěradla, deky, polštáře a přikrývky

Olzatex - povlečení, prostěradla, deky, polštáře a přikrývky různých materiálů