Vyhledávání

Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

L'amore

3 produkty

Značka L'amore

Značka vznikla v roce 2013 a dala si za cíl vytvářet spodní prádlo, které touží nosit každá žena.  Inspiruje se světovou módou,  využívá jen tkaniny s žádanými vzory původem z Evropy. Mezi tři hlavní elementy filozofie značky patří: zajímavá cena, originalita a modernost. Vytváří časově ohraničené kolekce, které se v další řadě neopakují.  Veškeré produkty jsou vyrobené z materiálů nejvyšší jakosti.

Spodní prádlo L'amore

V naší nabídce momentálně naleznete první vlaštovky této luxusní značky: podprsenky Bralette a brazilky, tanga a kalhotky, které slouží jako komplet.  Těšit se můžete na květinové motivy, zajímavé průhledy i luxusní krajku. Základem všeho bude originální zpracování i design.

Bralette podprsenky

Bralette je úžasně svobodná podprsenka, která dodává každé ženě punc elegance a svůdné ženské rafinovanosti. Mohli bychom říct, že se jedná o soft podprsenku. Je nevyztužená, bez kostic, s typickým širším obvodovým páskem. Nechává vyniknout přirozenou krásu dámské siluety.  V USA je například absolutním hitem a pomalu vytlačuje push-up podprsenky.