Dámská pyžama

Pyžama a noční košile jsou pořizovány nejčastěji v bavlněném provedení. V naší nabídce proto najdete velmi pohodlná dámská pyžama a noční košile z bavlny, ale také v poslední době velmi oblíbeného speciálně upraveného materiálu – viskóza. Ať již patříte mezi ženy a dívky upřednostňující pyžamo či noční košili, jistě vás potěší naše široká nabídka vysoce kvalitních pyžam a nočních košil, které vám zajistí opravdu sladký spánek za velmi příjemnou cenu.

Zobrazit celý popis » » Zkrácený popis

Velikost
Základní barva
Rukáv

Dámské pyžamo Lena

Dámské pyžamo Lena
578 Kč
699 Kč

Nejprodávanější

1
Vánoční Dámské pyžamo Viennetta Winter
Dámské hřejivé pyžamo s vánočním vzorem sobů z materiálu typu soft.
719 Kč
413 Kč
500 Kč
-30%
2
Bavlněné dámské pyžamo Anděla
Bavlněné dámské pyžamo z vzorem růži.
620 Kč
336 Kč
406 Kč
-35%
3
Bavlněné dámské pyžamo Angela
Dámské pyžamo s krátkými rukávy a šortkami z kvalitní bavlny.
326 Kč
395 Kč

Bavlněná pyžama

Dámská bavlněná pyžama jsou velmi pohodlným a žádaným druhem pyžam, které si ženy a dívky pořizují nejčastěji. Na popularitě těmto pyžamům přidává to, že bavlněný materiál je velmi příjemný na omak, příliš se nemačká a má skvělé savé vlastnosti.

Pokud i vy máte tyto pyžama v oblibě, tak vás jistě potěší naše široká nabídka bavlněných pyžam v mnoha nejmódnějších střizích a barevných variantách, které u nás můžete pořídit za skvělé ceny.

Pyžama a noční košile ze speciálního materiálu – viskóza

Viskóza se stala jedním z hojně využívaných materiálů při výrobě pyžam a nočních košil. Jedná se o elastický materiál přírodního původu z bambusu. Pyžama a noční košile z něj vyrobená mají podobné vlastnosti jako ty bavlněná. Pyžama z tohoto speciálního materiálu, můžete nalézt v naší nabídce. Zaručí vám příjemné nošení a pohodlný spánek.

Pořiďte si pyžamo v nejmodernějším provedení

Pokud máte rádi moderní oblečení, které je zároveň velmi pohodlné, jistě uvítáte možnost jeho využití i při vašem spánku. Přesně to vám totiž poskytnou pyžama a noční košile, které najdete v naší nabídce, kterou neustále rozšiřujeme. Všechna nabízená pyžama jsou velmi kvalitní, od známých evropských výrobců a za příjemné pořizovací ceny, které stojí za zhlédnutí.

Nákupní Košík 0 ks zboží za 0 Kč