Vyhledávání

Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

Potřebujete poradit? +420 731 033 038

Dámské spodní prádlo - Emili

Možná neznáme hlubinu ženské duše, ale rozhodně dokonale známe ženské tělo. Víme, jaké spodní prádlo Vám bude slušet, jak si správně vybrat velikost podprsenky, a dokonce víme i to, jak je pro Vás důležité pohodlné dámské prádlo.

Kvalitní spodní prádlo, které vám padne

Prodej spodního prádla se stal naším koníčkem a výběru jednotlivých kousků, od podprsenky přes kalhotky, stahovací prádlo až po podvazky a punčochy, věnujeme maximální pozornost. Dámské spodní prádlo v naší nabídce je vždy z kvalitního materiálu, v precizním provedení a za skvělou cenu. Stejně jako Vy i my si přejeme, abyste se ve spodním prádle Elegant cítili víc než dobře – uvolněně, neodolatelně a sebevědomě.

Číst dále
Filtr
Velikost
Barva

Parametry

Velikost
Barva

Filtrovat můžete i více barev současně.

Střih

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Vlastnost

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Stahovací efekt
Typ materiálu

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Značka
Cena

139 - 459

11 produktů

Spodní prádlo Emili

Značka Emili je výhradním výrobcem tzv. laser cut (laserového) dámského spodního prádla. Vyrábí bezešvé kalhotky různých střihů, stahovací bezešvé kalhotky a bezešvá tanga.

Laserové bezešvé kalhotky a tanga Emili

Technika úpravy lemů pomoci laseru se používá proto, aby se dosáhlo hladkého (rovného i zvlněného), ale hlavně bezešvého okraje prádla, které se netřepí. Spodní prádlo - kalhotky či tanga - tak dokonale přiléhá k tělu a je pod oblečením téměř neviditelné. Díky použitému materiálu (mikrofibra) je spodní prádlo Emili stoprocentně pohodlné a prodyšné.

Stahovací laserové kalhotky Emili

I zeštíhlující kalhotky této značky naleznete ve variantě laserového ořezu. Kalhotky dokonale vymodelují hýždě, zpevní bříško a navíc se jejich okraje nebudou nehezky zařezávat. Tvarující kalhotky Emili máme k dispozici v několika variantách střihů: stahovací kalhotky s vyšším pasem (pro oblast hýždí a celého břicha), stahovací kalhotky klasického střihu (pro oblast hýždí a dolní části břicha), stahovací kalhotky s širšími nebo užšími boky (pro boky a hýždě) a také stahovací kalhotky s redukcí stehenní oblasti. K dispozici jsou v tělové, bílé nebo černé barvě.

Spodní bavlněné košilky Emili

Dámské spodní košilky jsou vyrobeny z kvalitní čisté bavlny s zdobnými prvky na horním okraji košilky - lesklou lemovkou. Košilky Emili jsou pohodlné a příjemné k pokožce. Můžete je nosit pod oblečením především v chladnějším období. Prádlo je baleno v dárkových krabičkách.