Vyhledávání

Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

Donna MK

4 produkty

Značka Donna MK

Značka Donna byla založená v roce 1992 a od té doby produkuje plavky a noční košile a pyžama. Prádlo zdobí kvalitní krajky dodávané z Itálie a Francie. Značka si zakládá na vyškoleném personálu a výrobě na nejmodernějších šicích strojích. Dvakrát ročně přichází s novou kolekcí produktů pod značkou Donna MK. Zákaznice se v prádle a plavkách této značky mohou cítit jedinečně a elegantně.

Dámské plavky Donna MK

Jako jednoho ze stálých představitelů dvoudílných plavek (tzv. bikiny) v katalogu Prádlo Elegant jsme vybrali výrobce Donna. Každoročně nové kolekce plavek nás přesvědčily o tom, že je žádanou značkou. U plavek Donna oceňujeme vlastnosti jako dobrý materiál; široký potenciál vzorů, střihů a barev; širší výběr jednoduchých střihů a klasických barev; decentní zdobení; možnost kombinování horního a dolního dílu a absence nepraktických módních výstřelků. Navíc se ceny plavek pohybují ve velice příjemných hladinách.Ucelenou nabídku dvoudílných plavek naleznete vždy v plavkové sezóně, v mimosezóně můžete využít zajímavé výprodeje.

Letní a zimní pyžama Donna MK

Výrobce značky Donna nabízí velký výběr pyžam. Mnoho pyžam Donna se skládá z tílka a šortek, které jsou ideálním řešením na teplé letní noci. Velmi oblíbená jsou tzv. 3/4 pyžama Donna, anebo zimní dlouhá pyžama vyrobená z různých příjemných a hřejivých materiálů. Dlouhou řadu pyžam Donna je možno využít také jako pohodlný domácí oděv. Do nabídky jsme také přidali smyslné noční košilky Donna.