Vyhledávání

Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

Dámské spodní prádlo - Video

Možná neznáme hlubinu ženské duše, ale rozhodně dokonale známe ženské tělo. Víme, jaké spodní prádlo Vám bude slušet, jak si správně vybrat velikost podprsenky, a dokonce víme i to, jak je pro Vás důležité pohodlné dámské prádlo.

Číst dále
366 produktů

Kvalitní spodní prádlo, které vám padne

Prodej spodního prádla se stal naším koníčkem a výběru jednotlivých kousků, od podprsenky přes kalhotky, stahovací prádlo až po podvazky a punčochy, věnujeme maximální pozornost. Dámské spodní prádlo v naší nabídce je vždy z kvalitního materiálu, v precizním provedení a za skvělou cenu. Stejně jako Vy i my si přejeme, abyste se ve spodním prádle Elegant cítili víc než dobře – uvolněně, neodolatelně a sebevědomě.

Trendy a stálice v dámském spodním prádle

V dnešní době se v módě začíná upouštět od vyumělkovanosti a sází se na přirozenost. Pohodlí je heslem všech žen, které nakupují dámské spodní prádlo. Díky špičkovým designerům je dámské prádlo nejen komfortní, ale i velmi půvabné a svůdné. Mezi trendy se dostávají čím dál víc sportovní prvky, zkřížená ramínka, tanga nahradily rafinované brazilky a celokrajkové francouzské kalhotky. Podprsenky a košilky se svým vzhledem vyrovnávají oblečení, proto je hitem letošní sezóny třeba podprsenka bralette, která odvážně vykukuje z pod letních topů a šatů. Svou oblíbenost si mezi ženami získala pro svůj vzhled podtrhující přirozenost, stylovou krajku a velmi pohodlné provedení.

Oblíbenou push up podprsenku nahraďte dekoltkou

Jak již bylo řečeno, v přirozenosti je krása. A tak jsou na ústupu push up podprsenky i vycpávky. Ale nebojte, u nás v obchodě mají push up podprsenky pořád své místo. My totiž dobře víme, že je tento typ podprsenky u žen velmi oblíbený. Chcete-li ale zkusit něco nového, vyberte si módní střih podprsenky zvaný  plunge nebo též dekoltka, která vytváří hluboký dekolt i u menších prsou. Své oblíbenosti se těší také bardotka známá jako balkonetka, jež je typická svými rovnými košíčky.

Body se vrací do módy

Možná už jste si toho také všimli, body je opět na vrcholu své slávy. Módní návrháři vsadili na dekadentní styl, tmavé a lesklé barvy a vyšlo jim to. I v naší nabídce najdete nějaký ten kousek vyšperkovaný oblíbenou krajkou. Pokud Vás napadá, že krajkám už odzvonilo, tak vězte, že ne. Krajky a dámské spodní prádlo patří neodmyslitelně k sobě a vždycky bude. Dokážete si snad představit podvazkový pás bez svůdné krajky?