Vyhledávání

Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

Dámské spodní prádlo - Video

Možná neznáme hlubinu ženské duše, ale rozhodně dokonale známe ženské tělo. Víme, jaké spodní prádlo vám bude slušet, a dokonce víme i to, jak je pro vás důležité pohodlné dámské prádlo. Dámské spodní prádlo v naší nabídce je vždy z kvalitního materiálu, v precizním provedení a za skvělou cenu. Stejně jako vy i my si přejeme, abyste se ve spodním prádle ELEGANT cítila víc než dobře – uvolněně, neodolatelně a sebevědomě. V kategorii si vyberete z pestré nabídky nejen podprsenek a kalhotek, ale i dalšího dámského prádla, jako jsou korzety, podvazky, punčochy, stahovací prádlo a doplňky pro správnou péči o jemné prádlo.

Číst dále
509 produktů

Trendy a stálice v dámském spodním prádle

V dnešní době se v módě začíná upouštět od vyumělkovanosti a sází se na přirozenost. Pohodlí je heslem všech žen, které nakupují dámské spodní prádlo. Díky špičkovým designerům je dámské prádlo nejen komfortní, ale i velmi půvabné a svůdné. Mezi trendy se dostávají čím dál víc sportovní prvky, zkřížená ramínka, tanga nahradily rafinované brazilky a celokrajkové francouzské kalhotky. Podprsenky a košilky se svým vzhledem vyrovnávají oblečení, proto je hitem letošní sezóny podprsenka bralette, která odvážně vykukuje z pod letních topů a šatů. Svou oblíbenost si mezi ženami získala pro svůj vzhled podtrhující přirozenost, stylovou krajku a velmi pohodlné provedení.

Oblíbenou push-up podprsenku nahraďte braletkou

Jak již bylo řečeno, v přirozenosti je krása. A tak jsou na ústupu push-up podprsenky i vycpávky. Ale nebojte, u nás v obchodě mají push-up podprsenky pořád své místo. My totiž dobře víme, že je tento typ podprsenky u žen velmi oblíbený. Chcete-li ale zkusit něco nového, vyberte si módní střih podprsenky zvaný  bralette nebo též braletka, která vytváří působivý dekolt. Není vyztužená vycpávkami, ani kosticemi, a tak je mimořádně pohodlná.

Body se vrací do módy

Možná už jste si toho také všimli, body je opět na vrcholu své slávy. Módní návrháři vsadili na dekadentní styl, tmavé a lesklé barvy a vyšlo jim to. I v naší nabídce najdete nějaký ten kousek vyšperkovaný oblíbenou krajkou. Pokud vás napadá, že krajkám už odzvonilo, tak vězte, že ne. Krajky a dámské spodní prádlo patří neodmyslitelně k sobě. Dokážete si snad představit podvazkový pás bez svůdné krajky?