Vyhledávání

Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

Stahovací prádlo a stahovací kalhotky

Nabízíme vám vysoce kvalitní stahovací prádlo od prověřených evropských výrobců, které si zamilujete hned z několika důvodů. Stahovací prádlo vám pomůže vytvořit ideální postavu, zůstane utajené a budete se v něm cítit prostě skvěle díky vybraným materiálům, které splynou s vaším tělem. Stáhnutí je přirozené a pohodlné. Ve stahovacím prádle budete jistější a sebevědomější. Pro vaši inspiraci jsme sestavili návod, jak si vybrat stahovací prádlo.

 
Číst dále
Filtr
Velikost
Barva

Parametry

Velikost
Barva

Filtrovat můžete i více barev současně.

Typ materiálu

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Stahovací efekt
Balení
Značka
Cena

479 - 639

2 produkty

Jak vybrat stahovací prádlo?

Ať už vás trápí nadbytek váhy, povislá kůže po porodu či rychlém hubnutí, nebo se prostě jen chcete cítit ve večerních šatech lépe, sebevědoměji, doporučujeme vám stahovací prádlo. Rady, přehled modelů a výrobců stahovacího prádla jsme pro vás shrnuli v poradně v článku Jak vybrat stahovací prádlo. Tady uvedeme několik zásadních informací, které byste měli o stahovacím prádle vědět dřív, než si ho koupíte. Informovat se můžete také o tom, jak o stahovací prádlo pečovat.

Jakou zvolit velikost stahovacího prádla?

Cílem nošení stahovacích košilek, korzetů i kalhotek je nejen vypadat a cítit se dobře, ale také mít správné držení těla v šatech. Nejde vždycky o zamaskování většího bříška, ženy trápí drobné faldíky v horní oblasti zad pod podprsenkou, na bocích i široká stehna. Při výběru stahovacího prádla musíte dobře vědět, která místa chcete zeštíhlit a podle toho si vybrat střih prádla s vysokým pasem, nohavičkou, stahovací body nebo košilku. Stahovací prádlo vybírejte o číslo menší, než je vaše obvyklá velikost, docílíte tak ideální siluety. Díky silikonovým proužkům prádlo přilne příjemně na kůži a neroluje se. Nezapomínejte, že prádlo se stahovacím efektem můžete nosit nejdéle čtyři dny po sobě, pak vašemu tělu dopřejte odpočinek.