Vyhledávání

Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

Potřebujete poradit? +420 731 033 038

Doprava zdarma

při nákupu nad 500 Kč

Akční zboží

slevy až 40%

Výměna zdarma

do 30 dnů

Věrnostní slevy

pro registrované zákazníky

Stahovací prádlo a stahovací kalhotky

Stahovací prádlo se stalo velmi oblíbeným druhem spodního prádla především u žen a dívek, které jsou plnější postavy a chtějí úspěšně nějaké to kilo navíc zakrýt.

Číst dále
Filtr
Velikost
Barva

Parametry

Velikost
Barva

Filtrovat můžete i více barev současně.

Typ materiálu

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Vzor

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Střih

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Vlastnost

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Stahovací efekt
Značka
Cena

129 - 679

51 produktů

 Velmi často se stahovací prádlo využívá, když jdete na ples nebo svatbu, kde pomáhá tvarovat postavu do šatů. V našem internetovém obchodě si můžete vybrat kvalitní stahovací a tvarující prádlo od italských výrobců, ve kterém se budete cítit skvěle, a které zeštíhlí Vaši postavu až o dvě velikosti.

Stahovací a tvarující spodní prádlo pro každou ženu

Stahovací a tvarující spodní prádlo využívají v hojném počtu ženy a dívky, které mají nějaké to kilo navíc, ale stalo se také oblíbeným řešením i u štíhlých žen, které chtějí zvýraznit své křivky a zároveň se cítit velmi pohodlně při jakékoli příležitosti.

Proto jsme do nabídky našeho obchodu zařadili velmi kvalitní a elegantně vyhlížející stahovací kalhotky pro všechny typy žen, které si díky jednoduchému filtru velikostí, mohou najít ideální stahovací prádlo splňující veškeré jejich představy velmi rychle a pohodlně během několika kliknutí.

Elegantní italské stahovací prádlo té nejvyšší kvality

Správnou funkčnost stahovacího a tvarujícího prádla vám může zajistit pouze kvalitní spodní prádlo. Proto je důležité při výběru stahovací prádla hledět nejen na cenu a vzhled spodního prádla, ale také na kvalitu jeho provedení a jeho životnost. V naší nabídce proto najdete pouze velmi kvalitní stahovací prádlo a tvarující spodní prádlo od předních výrobců jako jsou Eldar, Wolbar, Emili a dalších.

Tyto značky jsou nejen zárukou vysoké kvality, ale také moderního provedení podle nejnovějších módních trendů, které vám zajistí nejen správnou funkčnost tohoto spodního prádla, ale také jeho elegantní vzhled dle aktuální módy.

Stahovací a tvarující spodní prádlo za skvělé ceny

Uvědomujeme si, že pro vás není rozhodující pouze kvalita, kterou pořizované stahovací prádlo má, ale také jeho pořizovací cena. Skloubili jsme tedy obojí dohromady a nabízíme vám tak stahovací a tvarující spodní prádlo nejen té nejvyšší kvality, ale také za skvělé ceny, o čemž se sami můžete přesvědčit, pokud si nabídku tohoto spodního prádla v našem internetovém obchodě prohlédnete.