Vyhledávání

Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

Potřebujete poradit? +420 731 033 038

Doprava zdarma

při nákupu nad 500 Kč

Akční zboží

slevy až 40%

Výměna zdarma

do 30 dnů

Věrnostní slevy

pro registrované zákazníky

Punčochové zboží

Punčochy a punčocháče

Punčocháče a punčochové kalhoty patří mezi velmi vyhledávaný, praktický sortiment. Jsou velmi atraktivním doplňkem ženského šatníku. 

Číst dále
Filtr
Velikost

Parametry

Velikost
Značka
Cena

129 - 419

40 produktů

V dnešní době jsou punčocháče k dostání v mnoha moderních vzorech, které dodají vašim nohám půvab. Přesně takové punčocháče najdete i v nabídce našeho obchodu, kde si můžete snadno pořídit opravdu elegantní punčocháče za velmi příjemnou cenu.

Punčochy a punčocháče

Punčocháče a punčochové kalhoty patří mezi velmi vyhledávaný, praktický sortiment. Jsou velmi atraktivním doplňkem ženského šatníku. V dnešní době jsou punčochy k dostání v mnoha moderních vzorech, které dodají vašim nohám půvab. Přesně takové punčocháče najdete i v nabídce našeho obchodu, kde si můžete snadno pořídit opravdu elegantní punčocháče za velmi příjemnou cenu.

Podvazkové pásy a tanga jako komplet k punčochám

Jako komplet k vybraným samonosným punčochám můžete zvolit některý podvazkový pás a tanga z naší nabídky. Jsou ideální volbou pro Váš svatební den. Připravili jsme bílé svatební podvazkové pásy k punčochám. K dispozici jsou také kvalitní svatební podvazky. Oblíbenou variantou se staly černé podvazkové pásy z kolekce Marko od Linea Fashion. Krásné komplety naleznete také pod značkou DKaren.

Samonosné punčochy

V současnotsti jsou punčochy řešené tak, aby k nim nebylo  nutné zakoupit podvazkový pás. Dobře drží na místě díky skrytým silikonovým páskům umístěných na rubové straně krajkových zakončení. Proto se jim také říká samonosné punčochy.