Vyhledávání

Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

Komplety spodního prádla

Vybíráte spodní prádlo, se kterým svou drahou polovičku zaujmete? Pak by rozhodně mělo ladit. Pořiďte si elegantní komplet spodního prádla, ve kterém budete působit neodolatelně. Vybírat můžete komplety podprsenek a kalhotek, ale navíc také korzetů, punčoch nebo podvazkových pásů. K oblíbeným patří krajkové sety v něžných i smyslných barvách. V nabídce naleznete kromě romantických kousků i svatební komplety prádla v bílé či krémové barvě a luxusní zdobené komplety. Dámské sladěné prádlo prověřených Evropských výrobců nabízí kvalitní zpracování a maximální pohodlí.  

Číst dále
Filtr
Velikost
Barva

Parametry

Velikost
Barva

Filtrovat můžete i více barev současně.

Vzor

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Balení
Vlastnost

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Značka
Cena

459 - 2 099

71 produktů

Komplety pro nevěsty

Čeká vás svatební noc a vy přemýšlíte, jaké prádlo si pořídit? Zaměřte se na to, aby vám vše krásně ladilo. Máte svatební šaty v bílé barvě? Pak si pořiďte bílý komplet prádla. Ke krémovým či světle růžovým šatům volte prádlo ve stejném odstínu. K prádlu doporučujeme pořídit také podvazek, který na žádné svatbě nesmí chybět.

Skvělý tip na dárek

Sháníte dárek pro svou partnerku? Komplet spodního prádla je skvělou volbou. Prádlo je balené v krabičce a působí tak vkusně a stylově. Navíc jej chrání před umačkáním, ušpiněním a vy si usnadníte práci s balením. Luxusní prádlo ženě ukáže, jak jste si při výběru dárku dali záležet a jak si jí ceníte.