Vyhledávání

Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

Potřebujete poradit? +420 731 033 038

Doprava zdarma

při nákupu nad 500 Kč

Akční zboží

slevy až 40%

Výměna zdarma

do 30 dnů

Věrnostní slevy

pro registrované zákazníky

Kalhotky vyšší pas

Kalhotky s vyšším pasem v klasickém nebo nohavičkovém stylu jsou velmi pohodlným druhem spodního prádla, které je stále v módě. Díky mírně stahovací funkci v oblasti bříška jsou kalhotky s vyšším pasem velmi oblíbeným řešením zejména u žen a dívek s plnější postavou.

Číst dále
Filtr
Velikost
Barva

Parametry

Velikost
Barva

Filtrovat můžete i více barev současně.

Typ materiálu

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Vzor

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Střih

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Vlastnost

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Značka
Cena

89 - 279

38 produktů

 V posledních letech si tyto kalhotky oblíbily i štíhlé ženy, o čemž svědčí i to, že již několik let předvádí kalhotky s vyšším pasem i štíhlé modelky. Tyto jedinečně pohodlné kalhotky naleznete v mnoha slušivých a lichotivých provedeních, vysoké kvalitě a za dobré ceny.

Velmi pohodlné kalhotky s vysokým pasem v elegantním provedení

Ženy a dívky si pořizují kalhotky s vyšším pasem, především pro velmi pohodlné nošení, které je u těchto kalhotek opravdu jedinečné a neocenitelné. Při nákupu kalhotek by se však nemělo hledět pouze na pohodlí, ale také na to, aby vám kalhotky slušely a měly lichotivý vzhled.

Přesně takové kalhotky s vyšším pasem naleznete i v nabídce našeho internetového obchodu pradlo-elegant.cz, do kterého jsme zařadili velmi elegantní vyšší kalhotky od předních evropských výrobců, které jsou zárukou nejen vysoké kvality, ale také dodržování nejmodernějších módních trendů.

Kalhotky s vyšším pasem v klasickém střihu

Klasický střih kalhotek s vyšším pasem je velmi populárním řešením u mnoha žen nejen s plnější postavou, ale také u štíhlých žen a dívek, které se chtějí cítit ve spodním prádle opravdu pohodlně po celý den. Během posledních let se tak staly kalhotky s vyšším pasem opravdovým hitem. Vyberte si krásné kvalitní kalhotky v různých velikostech i Vy.

Kalhotky s vyšším pasem v nohavičkovém střihu

Kalhotky s vyšším pasem v nohavičkovém provedení jistě ocení všechny ženy, které chtějí ve spodním prádle vypadat opravdu elegantně a zároveň se cítit velmi pohodlně. Tyto kalhotky jsou také velmi praktickým řešením při nošení přiléhavého oblečení, u kterého tak nejsou díky nohavičkovému střihu vidět lemy kalhotek.

Nohavičkové i klasické kalhotky s vyšším pasem najdete v naší nabídce v mnoha elegantních provedeních a za velmi příjemné ceny, o čemž se sami můžete přesvědčit, pokud si nabídku těchto populárních a neocenitelných kalhotek prohlédnete.