Vyhledávání

Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

Menstruační kalhotky

Menstruační kalhotky každé ženě přináší maximální pocit pohodlí a jistoty. Jsou skvělou, ekologickou alternativou menstruačních pomůcek. Vypadají jako klasické kalhotky, jsou stejně komfortní a plně nahrazují spodní prádlo. Výhodou menstruačních kalhotek je, že se dají opakovaně vyprat, takže vám vydrží řadu let. Jsou diskrétní, spolehlivé a vyrobené z kvalitních materiálů s ultra absorpční vrstvou. Dopřejí vám tak dokonalý pocit suchosti.

Číst dále
Filtr
Velikost
Barva

Parametry

Velikost
Barva

Filtrovat můžete i více barev současně.

Typ materiálu

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Balení
Vlastnost

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Značka
1 produkt

Jak vybírat menstruační kalhotky

V první řadě se zaměřte na to, jak budete chtít kalhotky využívat. Jestliže chcete menstruační kalhotky jen jako “pojistku”, jsou vhodné kalhotky pro slabší menstruaci. Pokud však chcete, aby kalhotky plně nahradily menstruační pomůcky nebo je budete využívat především na noc, dívejte se po variantě pro silnou menstruaci. Na trhu existuje řada střihů, ze kterých můžete vybírat. Jsou to nízké kalhotky, středně vysoké nebo varianta do pasu. Máte ráda během svých dnů břicho v teple? Pak doporučujeme pořídit menstruační kalhotky s vyšším pasem.

Tip pro vás

Pokud jste se rozhodly, že začnete menstruační kalhotky využívat, myslete také na to, že schnou o něco déle než běžné prádlo. Bude tedy potřeba mít v zásobě více kousků.