Vyhledávání

Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

Pánské spodní prádlo - Cornette

Muži jsou také rádi, pokud si na sebe mohou obléct pohodlné a kvalitní pánské spodní prádlo, ve kterém se cítí příjemně a vypadají elegantně. Přesně takové pánské spodní prádlo najdete v široké nabídce našeho internetového obchodu.

Číst dále
Filtr
Velikost
Barva

Parametry

Velikost
Barva

Filtrovat můžete i více barev současně.

Typ materiálu

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Vzor

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Balení
Značka
Cena

189 - 429

40 produktů

O výrobci Cornette

Cornette je značka spodního prádla pro dámy, pány a děti. Při výrobě se zaměřuje na originální design, výběr jakostních materiálů a spolupráci s nejlepšími designéry. Sortiment značky Cornette bývá vyhledávaným těmi nejnáročnějšími zákazníky a je právem nazýván symbolem luxusu. Je expertem na produkci spodního prádla na noc i den, v netradičních vzorech, které podtrhávají osobitý styl jejich nositele. Prádlo Cornette je známé v zemích jako Německo, Velká Británie, Francie a další.

Trenýrky Cornette

Značku Cornette jsme vybrali jako předního představitele pánského spodního prádla (a zejména trenýrek) v našem e-obchodě Prádlo Elegant. O kvalitě a pohodlí při nošení těchto trenýrek se přesvědčilo již množství našich zákazníků. Trenýrky jsou vyhotoveny z příjemné a hebké, kvalitní bavlny. Lemy trenýrek se nezařezávají do pokožky, trenýrky Cornette jsou vyhotoveny s delšími nohavičkami a poklopec je opatřen knoflíčkem. V naší nabídce jsou k dispozici kárované trenýrky nebo trenýrky s potiskem pro všechny muže. Při nákupu budete jistě potěšeni také příznivou cenu výrobků značky Cornette.

Pánské boxerky Cornette

Pánové zajisté ocení neustálou inovaci v oblasti střihů pánského spodního prádla, která se vytváří s ohledem na osobní komfort a pohodlí při nošení. Pánské boxerky jsou zakončeny širokou plochou gumou v tunýlku, s prostornou klínovou částí, s plochým zakončením švů, s netlačícím zakončením nohaviček a anatomicky vytvarované. Překvapí vás výběrem jedinečných vzorů a barev. Vyrábí se z oblíbené bavlny s přídavkem elastanu nebo z viskózy, Veškeré výrobky jsou baleny v dárkové krabičce. Boxerky Cornette by neměly chybět v šatníku žádného moderního muže.