Vyhledávání

Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

Vstupte do nového roku ve slušivém prádle ELEGANT

Nový rok může být pro někoho velkou změnou a novým začátkem. Pro jiné zase znamená obavy z toho, co se bude dít. Ne nadarmo se však říká: „jak na Nový rok, tak po celý rok”. Užijte si vstup do nového roku se vší parádou v moderních kouscích za skvělé ceny. 

Módní trendy pro oslavu Nového roku

Slavíte příchod nového roku ve velkém stylu? Pořiďte si neodolatelné prádlo nebo elegantní komplet, ve kterém si zkrátka budete připadat jedinečně. Pokud se nechystáte nikam vyrazit a raději si užijete domácí pohodu, pak si zpříjemněte Silvestrovský večer ve slušivém domácím oblečení. Slavíte s celou rodinou? Slaďte se pomocí pyžam, uvidíte, kolik zábavy si jako rodina užijete.

Pohodlí na celý rok

Chcete se po celý rok cítit příjemně a pořádně si odpočinout? Pořiďte si pyžamo ELEGANT z toho nejjemnějšího materiálu, ve kterém se vám bude spát jako v bavlnce. Náročné ráno po oslavě Nového roku si zase můžete zpříjemnit huňatým županem - pohodlně se do něj zabalte, pusťte si oblíbené pohádky a vychutnejte si společně strávené ráno se zbytkem vašich blízkých.

Šetřete v novém roce

Při dnešním pravidelném zdražování a rostoucí inflaci je potřeba uspořit každou korunu. Inspirujte se jedinečnými módními kousky za skvělou cenu. Vybírat může pyžama, košilky, župany, prádlo a další oblečení ve výprodeji. 
TIP: Už máte předsevzetí do nového roku? Podívejte se, na co se zaměřit.