Vyhledávání

Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

Zimní sezona s pyžamy, které vás zahřejí

Patříte mezi zmrzlíky a obáváte se, že vám v tomto mrazivém ročním období bude v noci zima? Zahřejte se v pyžamu ELEGANT a vychutnejte si plnohodnotný spánek. Dámská, pánská i dětská pyžama nabízí hned několik variant barev a střihů. Jak by takové teplé pyžamo na zimu mělo vypadat, abyste se cítili spokojeně?

Dámské zimní pyžamo pro spokojený spánek

Načerpejte energii do nového dne v hřejivém pyžamu ELEGANT. Teplá pyžama s dlouhými rukávy a nohavicemi mají kvalitní materiál, ve kterém se budete cítit jako v bavlnce po celou dobu spánku. Vybírat můžete bavlněná dlouhá pyžama, která vás udrží v teple, jsou prodyšná a vhodná i pro citlivou pokožku. Pro ty největší zmrzlíky jsou tady hřejivá pyžama z jemného plyše.

Pánské zimní pyžamo pro opravdové pohodlí

Muži si nepotrpí na takové teplo, jako ženy, a naopak mají při spánku rádi chládek, aby se v noci nepotili. Proto jsou pro muže perfektní volbou na zimu bavlněná pyžama, která příliš nehřejí, ale zároveň s nimi ani neprochladnete. Na výběr pak máte pyžama s krátkým či dlouhým rukávem.

Teplá pyžama pro dívky i chlapce

Děti mohou být náchylnější k prochladnutí, a to především proto, že se často v noci odkopávají zpod peřiny. Pořiďte jim dlouhá pyžama, ve kterých jim bude teplo. Huňaté materiály teplých pyžam jsou velice jemné, což děti naprosto zbožňují. Navíc můžete vybírat z oblíbených vzorů a barev pro holčičky i kluky všech věkových kategorií.
TIP: Nudí vás pyžamo? Vyměňte ho za stylový overal.