Vyhledávání

Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

Plavková sezona 2022 pro ženy i muže

Sluníčko svítí a teploty den ode dne stoupají, to znamená jediné - plavková sezona už je za rohem! Připravte se letos s předstihem a přivítejte léto se stylovým outfitem k vodě. Podívejte se, jaké dámské a pánské plavky jsou letos IN a vyberte si takové, ve kterých zazáříte, ať už vyrážíte k moři, jezeru, nebo se chcete jen tak opalovat na zahradě.

TOP dámské plavky 2022

Přemýšlíte, jaké si letos vybrat plavky, abyste se cítila sebejistě a zároveň příjemně? Zvolte klasiku v podobě jednodílných plavek. Ty nejen, že zakryjí nedokonalosti, ale zároveň vyzdvihnou vaše přednosti. Skvěle se hodí také pro ženy s plnější postavou. Perfektní alternativou dámských jednodílných plavek jsou tankiny neboli plavkové šaty, které jsou složeny ze dvou částí. 

Chcete aby vaše postava vynikla? Dvoudílné plavky odhalí více kůže a zároveň, pokud si vyberete správný střih, zvýrazní přednosti.

  • Pro ženy s postavou přesýpacích hodin doporučujeme bikiny.
  • Pro ženy s menším poprsím jsou skvělou volbou push-up plavky nebo plavky se zdobenou podprsenkou, která opticky poprsí zvětší.
  • Pro ženy s plnějším poprsím doporučujeme plavkové podprsenky s kosticemi a širšími ramínky.

TIP: Pořiďte si k plavkám také pareo a vytvořte tak dokonalý letní outfit.

Co přináší plavková sezona 2022 pánům?

U můžu, více než na střihu, který pánové volí podle toho, co jim je příjemné, záleží na barvě. Kontrastní odstíny na plavkách, jako je červená, korálová, nebo například zelená, zvýrazní opálenou postavu, kterou tak nepřehlédne žádná žena. Pokud máte rádi klasiku, vybírejte barvy, jako je černá, šedá, tmavě modrá a tmavě zelená, které se z módy nikdy nevytratí. Nicméně, menší změna je vítaná a právě plavky s kontrastním pruhem na tmavých plavkách jsou favoritem tohoto léta.

TIP: Skvělou novinkou sezony 2022 jsou koupací šortky Comfort, které imitují stylové kraťasy.