Vyhledávání

Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

Druhy ramínek podprsenky - detail, na který spousta z nás zapomíná

Ramínka jsou velice důležitou součástí podprsenek. Ačkoliv se to nezdá, jsou při výběru podprsenky opravdu důležitá. Existuje hned několik typů a každý se hodí na něco jiného. Podívejte se, z jakých druhů ramínek můžete vybírat a kam se hodí.

Podprsenka Manila
Podprsenka Manila
Podprsenka Yvette
Podprsenka Yvette
Podprsenka Juno
Podprsenka Juno

Klasická ramínka

Klasická ramínka jsou perfektní volbou převážně pro ženy s menším a středním poprsím. Příjemně se nosí a jsou vhodná na běžné denní používání. Bývají elastická a nastavitelná, takže se vám dokonale přizpůsobí. Jejich šířka je obvykle 1,6–1,8 cm. Vybírat můžete podprsenky s odnímatelnými a i neodnímatelnými ramínky.

Široká ramínka pro maximální pohodlí

Ženy s plnějším poprsím rozhodně ocení podprsenku se širšími ramínky. Ta zajistí maximální oporu a nikde vás nebude tlačit nebo se zařezávat. Bývají přizpůsobivá a neodnímatelná. Hodí se na každodenní nošení.

Speciální ramínka

Ramínka mohou být různě zdobená a působit tak velice elegantně a smyslně. Oblíbená jsou například ramínka s krajkou, tylem či mašličkami. Podprsenky s ozdobnými ramínky se hodí na běžné nošení i speciální chvilky. V nabídce jsou také kombinovatelná ramínka, která se skvěle hodí pod šaty či topy s výstřihem na zádech.

Podprsenky bez ramínek

Samodržící podprsenky nebo klasické podprsenky s odnímatelnými ramínky (typické u podprsenek balkonetového střihu) se perfektně hodí například pod plesové šaty a letní topy s odhalenými rameny.