Vyhledávání

Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

Menstruační kalhotky Saforelle jako spolehlivá ochrana během vašich dnů

Věděli jste, že každá žena vyprodukuje až 150 kg odpadu v podobě vložek či tampónů? Nejen, že jsou jednorázové pomůcky špatně recyklovatelné, ale také mohou být bělené, dráždit pokožku a nemusíte se v nich cítit komfortně. Dopřejte si maximální pohodlí a pořiďte si menstruační kalhotky, které jsou ekologické, bezpečné a příjemné k pokožce.

Revoluční alternativa jednorázových pomůcek

Menstruační kalhotky Saforelle jsou naprosto pohodlné a plně nahradí spodní prádlo. Jsou vyrobené z biobavlny a mají všitou funkční vložku s antibakteriální úpravou, která svou savostí nahradí 3 běžné vložky či tampony. Navíc je ultra tenká, má pouze 3 mm. Kalhotky vydrží až 100 pracích cyklů. 

Kalhotky můžete také kombinovat s menstruačním kalíškem nebo tamponem. Skvěle poslouží také při inkontinenčních problémech.

Technologie pro maximální ochranu během vašich dnů

Funkční vložku tvoří tři speciálně vyrobené vrstvy. Vrchní, dotyková vrstva se speciální texturou má perfektní absorpční vlastnosti. Druhá vrstva absorbovanou tekutinu spolehlivě zadrží (absorpce tří tamponů). Spodní vrstva je vyrobená z nepropustného materiálu, díky kterému se můžete až 12 hodin cítit v suchu. 

Jak o menstruační kalhotky pečovat?

Kalhotky Saforelle vydrží až 100 pracích cyklů. Po použití je vymáchejte ve studené vodě a poté vyperte v pračce. Kalhotky se mohou prát s běžným prádlem na 40 °C. Třívrstvá vložka schne delší dobu, proto je vhodné mít alespoň 3 ks menstruačních kalhotek.

Tip pro vás

V období periody je každá žena náchylnější k infekcím, proto je hygiena na prvním místě. Podívejte se na desatero pro správnou intimní hygienu.