Vyhledávání

Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

Jarní inspirace Prádla ELEGANT

Zima už je oficiálně za námi, a tak se můžeme těšit na rozkvetlé louky, sluníčko a lehké oblečení, které k jaru neodmyslitelně patří. Nechte se inspirovat a přivítejte nové roční období s těmi nejlepšími módními kousky.

Svěží barvy a elegantní vzory

Na jaře jsou typické jasné barvy, jako je žlutá a oranžová nebo decentní odstíny, a to například zelené. Dále pak modrá v různých tónech, která připomíná oblohu. Jarní rozkvetlé stromy krásně symbolizuje jemná růžová. Mezi tradiční jarní vzory se rozhodně řadí květinové a zvířecí.

Decentní noční košilka v zelené barvě
Decentní noční košilka v zelené barvě
Trendy modré pyžamo se zvířecím vzorem
Trendy modré pyžamo se zvířecím vzorem
Růžová symbolizuje kvetoucí jaro
Růžová symbolizuje kvetoucí jaro

Lehoučký satén pro jarní pohodu

Luxusní saténový materiál vás svou hebkostí doslova pohladí po pokožce. Produkty ze saténu jsou lehoučké, jemné a lesklé. Oblíbené jsou také proto, že vás v chladných dnech zahřejí a v teplých dnech naopak příjemně ochladí. Vybírat můžete saténové košilky, župany nebo také pyžama. Mnoho z nich krásně sladíte jako komplet.

Jarní období je ideální pro nošení punčocháčů

Častým jarním problémem jsou chladná rána a teplá odpoledne. V takových případech je ideální k sukni, šatům nebo kraťasům nosit punčocháče. Nabízíme nejen tělové a černé, ale také punčocháče s jedinečnými motivy nebo tvarující punčochové kalhoty. 

Stylové punčocháče Cosmos
Stylové punčocháče Cosmos

Nová jarní kolekce pyžam a košilek

Jako inspiraci jsme pro vás připravili TOP novinky v jedinečných jarních barvičkách. Krátká pyžama nebo pohodlné košilky vám dopřejí pohodlí po celou dobu nošení.